Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypad Rychleby Wrzesień
#1
Razem z ekipą planujemy wypad na ścieżki rychlebskie.
Wstepny termin 18-21 Wrzesnia. Wyjazd koło północy 17.08 w środę, powrót w niedziele.

Na tę chwilę z chetnych jestem ja Arek Judass i michał.

Zainteresowanych zapraszam o dopisywanie sie, ewentualnie po info na PW.
Żeby nie było potem że ja nie mogę czy coś, to do końca sierpnia zbieramy po 100 wstępnie na noclegi.

kwestia transportu do ustalenia.
Odpowiedz
#2
Warto, warto! To chyba jedyne miejsce na świecie gdzie sklep rowerowy jest otwarty do 20 w niedzielę! I podają w nim espresso i piwo Big Grin No i są ścieżki.. oczywiście. Masę ścieżek, które przeważnie prowadzą w dół Big Grin
Odpowiedz
#3
Kurka , myślałem że to w sierpniu, tylko ta środa 17.08 mi coś nie pasowała bo akurat urlopik zaczynam. :-D

Podpatrzę te ścieżki na necie ...czy bez dampera też można pośmigać ;-)
Odpowiedz
#4
Generalnie na ścieżki zalecana jest zawiecha miń 120. Jednak widzieliśmy z chłopakami sztywniaki, które śmigały po superflow. Myślę, że wszystko zależy od techniki. Tak czy owak dobrze mieć ochraniacze przynajmniej na kolana. Smile
Odpowiedz
#5
Zapraszamy marcinie, będzie dobra jazda.
Ludki spokojnie tam cisną na HT, dodatkowo na miejscu mozesz wypożyczyć dobry sprzęt.
Za 100 dziennnie masz fula GT 130/130, modele z 2014 roku, więc jest na czym pocisnąć.
Sam chetnie bym takim z pół dnia posmigał.
Odpowiedz
#6
Chęci są , tylko ciężko będzie z urlopem, bo ledwo wrócę do pracy znów bym musiał brać, ale nie mówię nie ..będę myślał o tym.
Odpowiedz
#7
Jak macie wolne miejsce to chętnie się wybiorę
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#8
Dla porządku informuję, że wyjazd się odbył. Było nas 6 chłopa (w między czasie pojawiły się dwie dziewczyny z Krakowa) i wszyscy wrócili cali (:rollSmile z uśmiechem od ucha do ucha. Powtórka w czerwcu. Może jak będzie czas to ktoś z uczestników coś skrobnie bo ja jeszcze jestem pod wpływem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości