Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Przeczytałem wątek o wrześniowej masie i dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do tego, że była ona rekordowa Smile Gratulacje dla tych, którzy przyczynili się do jej przygotowania i zabezpieczenia (wiadomo - ważna rzecz Wink) i dla tych, którzy po prostu na nią przyjechali i wzięli udział w przejeździe przez miasto Smile Niestety nie mogłem być z Wami, ale za miesiąc to nadrobię Smile

Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).

Co do pomysłów na masę to pojawiło się ich wiele w tym wątku, nie będę ich już nigdzie przenosił, bo trochę dużo z tym roboty i teraz to zresztą już i tak bez sensu. Ale na przyszłość: piszcie te rzeczy w wątku o pomysłach na masę. Ja to wszystko postaram się jakoś zebrać i wrzucić jakieś podsumowanie tego, co możemy jeszcze zrobić, żeby było lepiej Big Grin

I na koniec: Za miesiąc jak zobaczę kogoś na litewskim bez świateł to najpierw zdrowo opieprzę a później wyproszę. Jesteśmy grupą rowerzystów i nawet jeśli masa formalnie jest nielegalna i samoorganizująca się to i tak nie powinniśmy wpuszczać do naszego środowiska nieodpowiedzialnych gówniarzy, którzy leją na przepisy i oczerniają wizerunek rowerzystów. Kto nie będzie miał lampek ten nie pojedzie i żadne! tłumaczenia nie pomogą!

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
KermitOZ napisał(a):I na koniec: Za miesiąc jak zobaczę kogoś na litewskim bez świateł to najpierw zdrowo opieprzę a później wyproszę.

AAAAAAAAA HAHAHAHAHA Big Grin Dobre sobie, niektórzy to mają fantazję Big Grin
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
KermitOZ napisał(a):Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).
PrażonyRabarbar, to chyba do nas :mrgreen: . Od razu poczułem, że nasz ADMINISTRATOR wrócił :lol: .
No sorki chłopaki, ale dobra galeria to taka, gdzie każde zdjęcie jest świeże, a tutaj aż męczy po raz kolejny to samo ujęcie tego samego. Ale będzie dobrze Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
wracajac do promocji masy,to kiedy sie umawiamy na roznoszenie ulotek ? ;p


(sory za pismo ale mam mala awarie klawiatury do odwolania)

pzdr
mamut77 napisał(a):KermitOZ napisał/a:
Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).

PrażonyRabarbar, to chyba do nas :mrgreen: . Od razu poczułem, że nasz ADMINISTRATOR wrócił :lol: .

To ja już wole sam wykastrować cześć fotek z mojej galerii Cry
Już chyba po raz 3 albo 4 to robię.
Ale doskonale rozumiem Grześka.
Ja jak sam oglądam inne galerie, to niestety jest to męczące przeglądać te same foty tylko w innych ujęciach.

Pozdrawiam
Sylwek
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
a ja jako pierwszy potwierdzam obecność na następnej MK - mam wolne w pracy więc powinienem się pojawić
[Obrazek: stats.jpg] 
musisz tylko wykombinować zamontowanie większego banneru promocyjnego z oświetleniem na kierownicy Twojej super maszyny.. ;-)
Ostatnio na MK Twoja kierownica i plakat były pierwszym żródłem informacji dla ciekawskich kierowców - tylko coś czytanie jakoś kiepsko im szło :-P choć widziałam, że bardzo się starali :mrgreen:
orientuj...
spoko, coś sie wymyśli. w tym miesiącu mam więcej czasu to zrobie poprawki
[Obrazek: stats.jpg] 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości