Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.08, 18:30, Kościół w Konopnicy
#1
Hej

Dostałem dziś info, że Gmina Konopnica będzie kręcić film promocyjny i chętnie nakręcą kilka ujęć z rowerzystami. Jako lokalny patriota zgodziłem się pomóc i zapewnić grupę, więc zapraszam na ustawkę, jeśli ktoś może się pojawić to będę bardzo wdzięczny* Smile Pewnie podjedziemy na lotnisko w Radawcu i jeszcze jakieś dwa-trzy ciekawe miejsca w okolicy. Myślę, że warto wziąć lampki, bo pewnie w Lublinie będziemy już po zmroku.

BTW: Będę na swoim nowym 29erze, więc jak ktoś chce dokonać oględzin to zapraszam.

*Nie mam z tego tytułu żadnych gratyfikacji finansowych, wyjątkowo zgodziłem się pomóc bezinteresownie Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
KermitOZ napisał(a):*Nie mam z tego tytułu żadnych gratyfikacji finansowych, wyjątkowo zgodziłem się pomóc bezinteresownie Wink[/size]

Ha ha ha podobno ludzie się nie zmieniają ;-) :-P :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#3
KermitOZ napisał(a):Będę na swoim nowym 29erze, więc jak ktoś chce dokonać oględzin to zapraszam.
Obejrzeć nowy rowerek Prezesa na jego ustawce, tego nie wolno przegapić :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Ma się rozumieć że ustawka jest pod Kościołem w Konopnicy?? Pytam ponieważ w powyższych postach miejsce spotkania jest dość niesprecyzowane...... Co prawda w temacie jest podane ale ja nie wiem czy to miejsce spotkania czy cel..... Wybaczcie jestem "Świerzak" Pozdrawiam..
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#5
Trzasek napisał(a):Ma się rozumieć że ustawka jest pod Kościołem w Konopnicy?? Pytam ponieważ w powyższych postach miejsce spotkania jest dość niesprecyzowane...... Co prawda w temacie jest podane ale ja nie wiem czy to miejsce spotkania czy cel..... Wybaczcie jestem "Świerzak" Pozdrawiam..
Z zasady w temacie postu wpisujemy: Datę, godzinę. i miejsce spotkanie. Dopiero w dalszej kolejności cel.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):BTW: Będę na swoim nowym 29erze, więc jak ktoś chce dokonać oględzin to zapraszam.

to chyba po kraksie się robi :-P

P.S. Oglądał bym ...
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#7
KrzysiekP napisał(a):to chyba po kraksie się robi :-P
Krzysiu, nie kracz Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):Gmina Konopnica będzie kręcić film promocyjny i chętnie nakręcą kilka ujęć z rowerzystami.
I cos tam nakręcili :-) A było nas aż dwóch (Grzesiek i ja )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
mariobiker napisał(a):I cos tam nakręcili :-)
Raczej marne to będzie Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
mariobiker napisał(a):I cos tam nakręcili
Rozumiem, że z tej ustawki zdjęć nie będzie, tylko film i to w bliżej nieokreślonym terminie? ;-) Czy regulamin na to pozwala? :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości