Strony (16):    1 ... 10 11 12 13 14 ... 16   
Mariobiker   27-08-2014, 21:59
Jurek S napisał(a):Mimo wszystko to sama ta kaseta nie pojedzie

Ale jest motywująca
Eee motywacja to jest na 11-23 ;-) och przepraszam zapomniałem, że na tym w błotku nie pojedzie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
tkt   27-08-2014, 22:47
W kwestii organizacyjnej.
Wujek Google pomógł znaleźć chyba całkiem niezłą żarłodajnię zaledwie 5km na południe od miejsca docelowego.
http://www.karczmanawoli.pl/

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
damian.s   27-08-2014, 22:51
tkt napisał(a):Wujek Google pomógł znaleźć chyba całkiem niezłą żarłodajnię zaledwie 5km na południe od miejsca docelowego.
I nawet mają miejsca noclegowe - na wypadek gdyby się okazało że nasza miejscówka zostanie spalona już w nocy z piątku na sobotę :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Irek   27-08-2014, 23:39
damian.s napisał(a):
tkt napisał(a):Wujek Google pomógł znaleźć chyba całkiem niezłą żarłodajnię zaledwie 5km na południe od miejsca docelowego.
I nawet mają miejsca noclegowe - na wypadek gdyby się okazało że nasza miejscówka zostanie spalona już w nocy z piątku na sobotę :-P
Mało tego, mają też wypożyczalnie rowerów, na wypadek gdyby komuś spadł z dachu samochodu. Więc mamy już wszystko czego potrzeba nam do pełni szczęścia ;-)
Lech   28-08-2014, 08:09
tkt napisał(a):W kwestii organizacyjnej.
Wujek Google pomógł znaleźć chyba całkiem niezłą żarłodajnię zaledwie 5km na południe od miejsca docelowego.
http://www.karczmanawoli.pl/
Ja w kwestii formalnej! Karczma otwiera się o 12 i mając na uwadze, że Jurek ma nową kasetę, którą wczoraj dotarł, i że wyjeżdżamy o 9.00, karczma będzie jeszcze niechybnie zamknięta ;-)

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
mariox   28-08-2014, 08:39
Tak a propos spalenia: wyjątkowo prosiłbym o względny spokój w tym temacie, bo ktoś z tego powodu moż mieć potem nieprzyjemności. Oczywiście nie mówię, żeby się nie bawić i nie śpiewać ;-), ale wszelkie formy przegięcia czy dewastacji będę tępił 8-). "Palcie" sobie kwatery gdzie indziej ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   28-08-2014, 09:32
Jak się bawić to się bawić, drzwi wywalić, okna wstawić ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
patkos   28-08-2014, 12:21
Szykuje się ładne błotko na weekend Big Grin, już nie mogę się doczekać, MTB 100% :mrgreen:
Judaas   28-08-2014, 12:36
Czytam, czytam i widzę, że będzie ostro. Oj ciężko na duszy.
mariox   28-08-2014, 22:10
Tak sytuacja... ktoś wymyślił, żebym wziął udział w jutrzejszym spotkaniu w moim starym miejscu pracy ;-). Jestem więc już w Lublinie :-). W związku z tym, gdyby ktoś już naprawdę nie miał czym dojechać, to mogę jedną osobę zgarnąć wraz z rowerkiem. Ale nie jestem w stanie określić, czy wyjdę z pracy o 16.00 czy o 21.00...

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (16):    1 ... 10 11 12 13 14 ... 16   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.