Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz
#21
ArtiArt napisał(a):Jechałbym
Artur - to jeśli nie masz nic przeciwko i jedziesz swoim samochodem, to ja bym sobie zaklepał jedno miejsce osobo-rowerowe Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#22
Jechałbym :-D W końcu jedyna okazja, żeby zobaczyć sie z Marioxem :-P . Prawdę powiedziawszy planowałem w tym terminie Dookoła Tatr, ale może uda się później.

I Arturze podobnie jak Damian jezeli masz jeszcze wolne miejsce to bym sie dosiadł :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Ej! Panowie! Wpisywałam się jako pierwsza po Marioxie i jako kobieta mam pierwszeństwo :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#24
O, wreszcie ktos cos na temat samochodu, bo juz mialam pytac jak to bedzie jak wszyscy prosza o miejsce w aucie a zmotoryzowanych brak : ) Pragnelabym niesmialo zauwazyc ze jako trzecia zglosilam zapotrzebowanie na transport :-P A wiec tak... ekhem ekhem. Czesc ArtiArt, mam na imie Marta, milo mi Cie poznac :lol: Znalazloby sie jeszcze miejsce dla mnie w Twoim samochodzie? :mrgreen: ("Bezczelnosc" zaczynam miec na drugie ;-)
Odpowiedz
#25
mraugorzata napisał(a):Ej! Panowie! Wpisywałam się jako pierwsza po Marioxie i jako kobieta mam pierwszeństwo :-P
Gosiu, rozumiem, że szykujesz się na Artura? :-P
Tak teraz zobaczyłem, że to tak blisko, że nie ma co się trzepać samochodem (chyba, że ktoś nie może wziąć wolnego piątku) Ja przymierzam się na dojazd i powrót na kołach
DOJAZD
POWRÓT
Może ktoś się skusi na taka wersję :lol:

Damianie, zapraszam do siebie :mrgreen: :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
yhmm, yhmm
Chciałam zaznaczyć, że jest jeszcze cytryna czyli bez bagażnika mogę wziąć osoborower ;-)
a jakby ktoś miał bagażnik klapowy to są to dwa dodatkowe miejsca :-)
Jurek S napisał(a):Tak teraz zobaczyłem, że to tak blisko, że nie ma co się trzepać samochodem (chyba, że ktoś nie może wziąć wolnego piątku)
no właśnie Jurq a pewnie wzięłabym taką opcję pod uwagę .
Odpowiedz
#27
katka napisał(a):(...)
Jurek S napisał(a):Tak teraz zobaczyłem, że to tak blisko, że nie ma co się trzepać samochodem (chyba, że ktoś nie może wziąć wolnego piątku)
no właśnie Jurq a pewnie wzięłabym taką opcję pod uwagę .

Kasiu, kombinuj :-P Z tym piąteczkiem ma się rozumieć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):Damianie, zapraszam do siebie
Z piątkiem to raczej ciężko mi będzie coś wykombinować, więc pozostaje transport samochodowy. Ale myślałem o powrocie rowerem, z tym, że jakąś taką bardziej okrężną trasą np. w kierunku na Nisko, Stalową Wolą, Kraśnik, częściowo korzystając z usług PKP - załadunek pewnie gdzieś na odcinku Stalowa Wola - Kraśnik. Ale to wszystko zależy jaka będzie pogoda, jaką trasę wymyślimy na niedziele, czy będzie mi się chciało kręcić i takie tam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
katka napisał(a):yhmm, yhmm
Chciałam zaznaczyć, że jest jeszcze cytryna czyli bez bagażnika mogę wziąć osoborower ;-)
a jakby ktoś miał bagażnik klapowy to są to dwa dodatkowe miejsca :-)
Jurek S napisał(a):Tak teraz zobaczyłem, że to tak blisko, że nie ma co się trzepać samochodem (chyba, że ktoś nie może wziąć wolnego piątku)
no właśnie Jurq a pewnie wzięłabym taką opcję pod uwagę .

Kasia, a o ktorej mniej wiecej chcialabys jechac?
Odpowiedz
#30
Jechać by...Też się na to piszę. Bardzo podoba mi się opcja dojazdu na dwóch kołach :mrgreen: i świtała mi dużo wcześniej. Wolne w piątek niestety jeszcze nie zaklepane. Jest jeszcze PKP, coś koło 20.30 w Zwierzyńcu. I gdybym był uziemiony w piątek biorę pod uwagę dojazd w sobotę.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości