Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz
#41
Asabe napisał(a):Jurku, miejscówka na dwóch kołach jest ze wszech miar słuszną, ale nie wiem, czy będę dysponowała wolnym piątkiem. Może skuszę się na wersję half bike i wrócę w niedzielę na dwóch kołach do Lublina.
To już na half jestem zadowolony :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#42
Na liście chętnych w pierwszym poście, przy nicku dodałem oznaczenie +Z - czyli kto wpłacił zaliczkę Wink
Część pewnie w drodze, ale jakby ktoś zapomniał, to przypominam raz jeszcze, żeby wysłać dzisiaj.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#43
mariox napisał(a):Na liście chętnych w pierwszym poście, przy nicku dodałem oznaczenie +Z - czyli kto wpłacił zaliczkę Wink
Część pewnie w drodze, ale jakby ktoś zapomniał, to przypominam raz jeszcze, żeby wysłać dzisiaj.
Ot, taka głowa :-P . Poszło.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
Hej! Czy jest jeszcze gdzieś miejscówka rowerowo-osobowa? Poszukuję transportu Smile
Odpowiedz
#45
Ludzie piszą, więc odpowiadam. Tak, pieniądze podochodziły. Jak pisałem tego posta rano, to jeszcze nie było.
Lista wpłat zaktualizowana Smile

Jurek S napisał(a):Ot, taka głowa . Poszło.

W końcu funkcja Skarbnika do czegoś zobowiązuje ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#46
Mariuszq drogi czy Ty patrzyłeś w co chcesz nas wpuścić Confusedhock: Dopiero jak wyrysowałem sobie (mniej więcej) trasę widać jej profil :-P
http://ridewithgps.com/routes/5710842
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#47
Confusedhock: będzie piekło bejbe, będzie bolało... :roll: oj tam, oj tam, będzie kilka wąwozów. Najwyżej będzie pchane.... Byle by sucho Big Grin
Wszystko fajnie tylko nadal nie mam transportu i nikt nie chce przygarnąć kropka. T_T
Odpowiedz
#48
Judaas, mówiłem, że mogę Cię zgarnąć spod Kalisza :-P. Albo zabierz samochód Żonie, zawsze to jedna Baba za kierownicą mniej :mrgreen:
Jurek S, coś mało km Ci wyszło, wg mnie będzie więcej ;-)
A tak w ogóle to mam taką wiadomość, iż z uwagi na to, że będzie nas 11 osób (w sobotę nawet 12 ;-)) to Właściciel nikogo obcego nie domelduje. Tak wiec, jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje, to może dołączyć.
Przypominam też, że 4 łóżka są typu "małżeńskiego" ;-).
Dzisiaj przelewam zaliczki, jak ktoś zrezygnuje, to jego strata :-?
Ale jak tu rezygnować z takiego eventu ;-)
Ponieważ doliczyłem się 4 Pań, to wstępnie uzgodniłem z Właścicielem, że jeden pokój jest całkowicie dla Was. Chyba, że zadecydujecie inaczej ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#49
Cóż z powodu waśni domowych nie pojadę. Cóż luba ma z wakacji w piątek powróci i muszę ponieść karę za wolną chatę ;-)
Zazdroszczę Wam trochę - miłej zabawy Smile
Odpowiedz
#50
Jurek S napisał(a):jak wyrysowałem sobie (mniej więcej) trasę widać jej profil
Confusedhock:
ale raczej chyba damy radę :-> będzie jak zwykle, pod górę na maxa z góry po hamulcach :mrgreen:
Mariuszq powiedz mi jeszcze proszę czy nakładać opony MTB czy cieńsze wystarczą?
Bo tak właśnie się wohom :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości