Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz
#31
Już myślałem, że przygarnę dwie osoby do skodzianki i pomkniemy... ale pojawił się Jurek z opcją FullBike i raczej się skuszę.
Od piątku jestem z dala od internetu przez najbliższy tydzień więc kontakt tylko telefoniczny.
Jakby brakowało transportu samochodowego na piątek to możemy coś wymyślić ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#32
Mariuszu pozwolisz, że tutaj będę umawiał się na opcję Full Bike. Tak więc wyjazd w piątek 29 sierpnia godz. 9.00, Pętla na Kunickiego. Chodzi o to, żebym dojechać na miejsce na pełnej rekreacji :-P . Może ktoś się jeszcze skusi?

Arturze, nie trzymaj dłużej dziewczyn w niepewności tylko bierz Je na pokład :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Jurek S napisał(a):Kasiu, kombinuj :-P Z tym piąteczkiem ma się rozumieć.
Z ogromną chęcią Jurq, ale to ostatni dzień roboczy tego miesiąca, więc marże, targety, w-zetki Confusedhock:
Tak zwany ogólnie pojęty handel, więc Arrow
arta napisał(a):Kasia, a o ktorej mniej wiecej chcialabys jechac?
do 16.30-17.00 jestem uziemiona w pracy. Dojadę do domu ogarnę się i na 18.30-19.00 byłabym gotowa na wyjazd. Więc jak reflektujesz daj znać na priv to się umówimy.
Odpowiedz
#34
Aleście się ogarnęli... ja już zadzwoniłem i zarezerwowałem wstępnie jakichś dwóch chętnych temu Wink
Ale nie ma problemu, da rade jeszcze kogoś upchnąć, bo z tego, co wiem, nie ma jeszcze zablokowanych miejsc.
Sytuacja jest taka, że trzeba zapłacić 30% zaliczki na konto pobytu. Dwa noclegi po 35 zł/os to wychodzi po 70 zł od osoby, więc prosiłbym o przelanie na moje konto po 21 zł tytułem zaliczki..
Numer konta wyślę indywidualnie chętnym na wyjazd.
Proszę o wpłatę do poniedziałku, 18 sierpnia.

Mam jeszcze takie zapytanie:
Ponieważ będę jechał do Dyli skądśtam :-D, czy znalazłby się dobry człowiek, który podjechałby do mojego domu i zabrał mój rower na wyjazd? Z powrotem już by nie było takiej potrzeby.
Najlepiej jakby to zrobił Tomek, bo ma blisko Smile, ale jak ktoś inny by dał radę to będę zobowiązany.
Koszty oczywiście poniosę.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#35
Rozpętał się dyskusja w sprawie samochodów więc odpowiadam, że mogę zabrać 3osoborowery. Tak więc w kolejności zgłoszeń: Damian, Gośka (Jurka nie liczę bo się wypisał) no i moja nowa ;-) koleżanka Marta (jak jeszcze ma ochotę :-), proszę potwierdzić).
Co do wyjazdu to będzie to piątek późnym popołudniem (lub awaryjnie w sobotę rano).

Istnieje również bardzo mała szansa, że zostanę wciągnięty przez prace i w ogóle nie pojadę Cry, ale mam nadzieję, że to nie nastąpi.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#36
Co do mnie to prawdopodobnie w piątek 29 będę mogła wcześniej wyjść do domu. O wolnym dniu to nie mam co marzyć.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#37
ArtiArt napisał(a):Rozpętał się dyskusja w sprawie samochodów więc odpowiadam, że mogę zabrać 3osoborowery. Tak więc w kolejności zgłoszeń: Damian, Gośka (Jurka nie liczę bo się wypisał) no i moja nowa ;-) koleżanka Marta (jak jeszcze ma ochotę :-), proszę potwierdzić).

Za pozno :-P

A tak powaznie to okazalo sie, ze Kasia ma wolny samochod, wiec bez sensu, zebysmy sie wszyscy w Twoim cisneli. Wiec z nia pojade, niemniej dzieki Smile
Odpowiedz
#38
Jeśli da się jeszcze upchnąć jedną osobę (całkiem małą) w tym agro i w którymś z jadących w piątek samochodów, to chętnie dołączę.
Odpowiedz
#39
Asabe napisał(a):Jeśli da się jeszcze upchnąć jedną osobę (całkiem małą) w tym agro i w którymś z jadących w piątek samochodów, to chętnie dołączę.
Iza, ja mam dobrą miejscówkę... na dwóch kołach :-P Ale gdybyś rzeczywiście nie mogła wyjechać w piątek rano to Artur coś mówił o wolnym miejscu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Jurku, miejscówka na dwóch kołach jest ze wszech miar słuszną, ale nie wiem, czy będę dysponowała wolnym piątkiem. Może skuszę się na wersję half bike i wrócę w niedzielę na dwóch kołach do Lublina.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości