Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skradziono rowery Merida Crossway 10
#1
Witam.

Z piwnicy na osiedlu Felin zniknęły mi dwa czarne rowery Merida Crossway 10, damski i męski. Gdyby ktoś zauważył na drodze, lub gdzieś na portalu sprzedażowym, proszę o kontakt. Pozabijam drani.
Odpowiedz
#2
To dosyć popularna marka, nie będzie łatwo. Co do zabijania to nie uważam, żeby to rozwiązało problem.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#3
dexter napisał(a):Pozabijam drani.
Żeby tylko efekt nie był tak marny jak pozabijanie dechami piwnicy z rowerami Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
j@cek napisał(a):To dosyć popularna marka, nie będzie łatwo. Co do zabijania to nie uważam, żeby to rozwiązało problem.

co do marki i łatwości - racja. co chwilę mija się jakąś Meridę. jeśli rowery miały jakieś cechy charakterystyczne, to dobrze by było, gdyby właściciel o tym napisał. przydały by się też zdjęcia.

co do zabijania natomiast - ja myślę, że coś by dało. gdyby złapanych złodziei powieszono ktorejś niedzieli na pl. Litewskim o 12.00 i przeprowadzono z tego transmisję live w TVP, to gwarantuję, że liczba kradzieży drastycznie by spadła.
Odpowiedz
#5
Zabicie to zbyt humanitarne rozwiązanie.Trzeba odciąć rękę przy samej d... i dać żyć :roll:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#6
Danielw78 napisał(a):Zabicie to zbyt humanitarne rozwiązanie.Trzeba odciąć rękę przy samej d... i dać żyć :roll:

I to bez prawa do renty.
Odpowiedz
#7
Dzięki za odpowiedzi.

Cechy szczególne to nóżki z pomarańczowymi elementami, światła na baterie zakładane na gumkę; damski miał czarny dzwonek, czujnik prędkości i podstawkę do komputerka, męski - uchwyt na pompkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości