Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Tour de Lublin' - 22września, wtorek,godz.14.oo,pl.Litewski
#11
myślę że się pojawię :-) akurat mam czas dziś więc czemu nie wesprzeć takiej inicjatywy
Odpowiedz
#12
powinienem być ;-)
Odpowiedz
#13
będę... i tak kręcę się dziś po mieście.
Odpowiedz
#14
takze bede ;-)
Odpowiedz
#15
Wielkie dzięki dla wszystkich Was za przybycie. Mam nadzieję, że fajnie to wyszło Smile
Nie wiem ile osób było na początku, pod Globus dojechało 80 osób.
Przybyło trochę osób z Welocypeda i sporo znajomych - pomimo tej wczesnej godziny, która uziemiła wielu w pracy...
Na zakończenie był konkurs z nagrodami, poszły wszystkie naklejki - mamy tego jeszcze trochę, przywiozę w piątek na Masę.
Promowaliśmy oba portale rowerowe, forum i piątkową Masę jak tylko się dało Smile

jeśli robiliście fotki - wklejajcie tutaj lub podajcie link - zawsze to miła pamiątka.
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#16
michal wolny napisał(a):...Promowaliśmy oba portale rowerowe, forum i piątkową Masę jak tylko się dało Smile...
To znaczy, że jest szansa aby na MK pobić dotychczasowy lubelski rekord frekwencji :mrgreen:
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#17
Paweł K. napisał(a):
michal wolny napisał(a):...Promowaliśmy oba portale rowerowe, forum i piątkową Masę jak tylko się dało Smile...
To znaczy, że jest szansa aby na MK pobić dotychczasowy lubelski rekord frekwencji :mrgreen:
wiadomo! Smile o to chodzi - efekt kuli śniegowej Smile
trochę tych starszych rowerzystów na Masę zapowiedziało się
oby tylko pogoda w piątek dopisała...
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#18
Heja
No może generalnie trochę za szybko było dla niektórych bo widziałem, że czasem się peleton oddzielał od reszty, ale dzięki eskorcie Policji było naprawdę przyjemnie i jechało się bardzo fajnie.
I jeszcze koszulkę zgarnąłem dla siebie w konkursie :-) szkoda że nie moglem zostać dłużej niż 15.20 ale dobre i to.
Przez to promujemy rowery i rowerzystów w Lublinie ;-)
A i jeszcze świetny pokaz umiejętności tych "jumperów" co skakali na rowerkach naprawdę fajnie pokazali swoje umiejętności ;-)
Odpowiedz
#19
Było całkiem kulturalnie, policja tylko kilka razy zwróciła uwagę żeby jechać jednym pasem osobom które tego nie czyniły. Wydaje mi się że przy takiej ilości osób wskazana była by obecność policji na masach jak ma to miejsce w Warszawie.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#20
moim skormnym zdaniem nie ma co porownywac sytuacji lubelskiej do tego co dzieje sie w warszawie.tam jezdzi "troszke" wiecej ludzi,a i ruch w stolicy tez troche inny... kto wie, moze kiedys i u nas norma bedzie uczestnictwo kilkuset osob, a poki co to policja raczej tylko utrudnialaby sprawe ingerencja w trase czy godzine.
dzis jezdzilo sie bardzo milo, choc troche irytowal mnie pewien osobnik na motocyklu, ktory czesto "skakal" z konca grupy na jej poczatek, przejezdzajac zdecydowanie za blisko mnie i innych czlonkow przejazdu. ogolnie na plus, fajnie ze cos sie dzieje Smile

p.s. a warszawie nawet przy zlej pogodzie 1100 to norma; lipiec 1563 , sierpien 1582, masa powstancza 1700 itd itp.. wiec widac ze jeszcze troche nam brakuje Wink
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości