Strony (13):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 13   
JuraS   31-08-2014, 22:55
#41
damian.s napisał(a):1. Czy na niedzielę rano jest możliwość zamówienia śniadania, tak jak rok temu? Jeśli tak to jestem chętny, a co bym chciał na śniadanie, to pisałem w poście sprzed roku
Kolego Damianq ,ponieważ byłeś przed rokiem to doskonale powinieneś wiedzieć ,źe śniadanie jest połączonę z kolacją ,ponieważ cały czas trwa degustacja kultowego trunku :-> .
damian.s napisał(a):2. Skąd ostatecznie wyjeżdżamy?
Sam chciałbym wiedzieć,ale mam nadzieję,że kolega Kierownik pochyli się nad tą kwestią bo zastępcy nie mogą w tytule tematu zrobić nic ;-).
Ja mogę tylko potwierdzić:
WYJAZD: G.8:00 ,skrzyżowanie: JANA PAWŁA II/ KRAŚNICKA

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   31-08-2014, 23:12
#42
JuraS napisał(a):WYJAZD: G.8:00 ,skrzyżowanie: JANA PAWŁA II/ KRAŚNICKA
Hmm, a to miejsce wyjazdu nie wydaje się Wam bez sensu?? Jedziemy na północ, a startujemy z południowego końca miasta - dokładamy kilometrów i tracimy niepotrzebnie czas, który można spożytkować znacznie ciekawiej niż jazda przez całe miasto. Czy nie można zrobić wyjazdu spod Biedronki Związkowa/Choiny, tak jak rok temu??

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   31-08-2014, 23:29
#43
damian.s napisał(a):Hmm, a to miejsce wyjazdu nie wydaje się Wam bez sensu?? Jedziemy na północ, a startujemy z południowego końca miasta - dokładamy kilometrów i tracimy niepotrzebnie czas,
Ja widzę na mapie,że nie jedziemy przez całe miasto,jedziemy przez Kazimierz ,Puławy.
A wracamy przez Przytoczno na Sławinek ,w okolice skansenu.

Pozdrawiam,
Jurek
PGRZEGORZ   31-08-2014, 23:30
#44
A może tak: kto jest z tej części lublina spotykamy sie 30 minut wcześniej i razem dojeżdżamy do związkowej do tych którzy są z tamtej części miasta.
Rado   31-08-2014, 23:32
#45
JuraS napisał(a):jedziemy przez Kazimierz ,Puławy
i dlatego miejsce startu to JPII/Kraśnicka

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   01-09-2014, 07:16
#46
JuraS napisał(a):jedziemy przez Kazimierz ,Puławy
Ehh - niby patrzyłem na te mapy, a nie zauważyłem jak są opisane ;-)
No niech będzie i tak, chociaż moim zdaniem, kierunek taki jak w roku poprzednim jest lepszy, bo daje więcej możliwości powrotu, na wypadek gdyby ktoś poczuł się bardziej zmęczony po wieczornym mamrotaniu ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   01-09-2014, 08:02
#47
Strasznie kombinujecie ;-) Jeszcze raz bo może ktoś nie doczytał ;-)

Trasa do Stoczka Łukowskiego Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=epxlhywkqifeandn
Powrót Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=klsjgtjtzmanbsyp

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Meritok   02-09-2014, 14:34
#48
Ja niestety odpadam, może w niedzielę uda mi się po was wyjechać.
JuraS   02-09-2014, 20:49
#49
Uwaga :!: Pan Kierownik poprawił ,w temacie ,miejsce startu :mrgreen: :!: :!: :!: .Jest i druga dobra wiadomość.Na śniadanie będzie "szwedzki stół",tak jak przed rokiem :-D .
To pisałem ja ,zastępca Kierownika :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   03-09-2014, 07:54
#50
JuraS napisał(a):Na śniadanie będzie "szwedzki stół"
Powiedział kornik do kornika :mrgreen:

A ja w miniony weekend złożyłem sobie specjalne zamówienie, mam nadzieję, że osoba u której składałem to zamówienie pamięta o tym ;-) :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (13):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 13   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.