Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ławeczka vol.2 6-7/09/2014 godz.8.00 Jana Pawła II,Kraśnicka
#51
Czemu madrych ludzi nikt nie slucha w dzisiejszych czasach?
Damianq, czemu nikt nie widzi sensu mowy Twej odnosnie kierunku jazdy w ta i tamta?
Dla mnie tez bez sensu, odpukac srubka odkreci mi sie w nodze, Kierownika poniesie melanz, rama peknie, szprychy sie pourywaja, nie bedzie pks, pkp, mpk. Jak zyc bedziemy wtedy....
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#52
Bart napisał(a):Czemu madrych ludzi nikt nie slucha w dzisiejszych czasach?
Damianq, czemu nikt nie widzi sensu mowy Twej odnosnie kierunku jazdy w ta i tamta?
Dla mnie tez bez sensu, odpukac srubka odkreci mi sie w nodze, Kierownika poniesie melanz, rama peknie, szprychy sie pourywaja, nie bedzie pks, pkp, mpk. Jak zyc bedziemy wtedy....
No nie czymajcie mnie bo nie wyczymie :mrgreen: .
1.Kolega Mario trasy wrzucił 15.08.,dlaczego, pytam się, problem powstaje dwa dni przed wyjazdem :?:
2.Mądrzy ludzie pokonują setki kilometrów, z dala od jakiejkolwiek linii kolejowej,trasami które sami zaplanowali :-P
Widzę następujące rozwiązania:
1.Jeżeli Kierownika poniesie melanż :-P ,ze Stoczka Łuk. do najbliższej stacji kolejowej Łuków lub Pilawa jest mniej niż 20 km.
2.Jeżeli odkręci się śrubka,pęknie rama etc.,to telefon do przyjaciela :-D .
3.W Stoczku Łuk. następuje modyfikacja trasy i powrót do Lublina wzdłuż linii kolejowej Pilawa-Dęblin-Lublin :-> .Prowadzi kolega Bart :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#53
ja z Jakubem się zastanawiam, musimy pomyśleć, czy Was trochę nie odprowadzimy albo nie wyjedziemy Wam na powitanie
Odpowiedz
#54
radzik napisał(a):albo nie wyjedziemy Wam na powitanie
A już się martwiłem, że będę sam jechał ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#55
Cytat:ja z Jakubem się zastanawiam, musimy pomyśleć, czy Was trochę nie odprowadzimy albo nie wyjedziemy Wam na powitanie
Znając życie, Przemek znajdzie jakąś wymówkę, że coś mu wypadło ... a Jakub z pewnością przyjedzie :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#56
Dziekuje za szybki odzew, warto rozmawiac, mialem wlasnie spotkanie z Kierownikiem, wzzystko sobie wyjasnilismy.
Dziekuje.

https://www.dropbox.com/s/xkd8q6x3bx7nk ... 6.jpg?dl=0
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#57
Proszę o wpisanie mnie na liste - jadę z wami
Odpowiedz
#58
damian.s napisał(a):A ja w miniony weekend złożyłem sobie specjalne zamówienie, mam nadzieję, że osoba u której składałem to zamówienie pamięta o tym ;-) :-P
:mrgreen:
Odpowiedz
#59
Bart napisał(a):Dziekuje za szybki odzew, warto rozmawiac, mialem wlasnie spotkanie z Kierownikiem
Warto rozmawiać :mrgreen: ...".Ustawa o kontroli prasy ,publikacji i widowisk",oraz autocenzura :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#60
JuraS napisał(a):
Bart napisał(a):Dziekuje za szybki odzew, warto rozmawiac, mialem wlasnie spotkanie z Kierownikiem
Warto rozmawiać :mrgreen:
Miało nie być politycznie :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości