Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ławeczka vol.2 6-7/09/2014 godz.8.00 Jana Pawła II,Kraśnicka
#31
Jak się zmieszczę to +1
Odpowiedz
#32
17. dopiszcie mnie do listy z noclegiem :lol:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#33
Panie kierowniku, bądź panowie zastępcy, kilka spraw:

1. Czy na niedzielę rano jest możliwość zamówienia śniadania, tak jak rok temu? Jeśli tak to jestem chętny, a co bym chciał na śniadanie, to pisałem w poście sprzed roku :-)

2. Skąd ostatecznie wyjeżdżamy? W temacie jest rondo Związkowa/Choiny, potem Mani pisze o skrzyżowaniu Kraśnicka/Jana Pawła II, a na mapie jest start spod skansenu. Zdecydujcie ostatecznie, bo póki co to Arrow KLIK :-P

3.
mariobiker napisał(a):4. damian.s ???
Dlaczego na tej liście figuruję z jakimiś znakami zapytania :?: ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#34
damian.s napisał(a):2. Skąd ostatecznie wyjeżdżamy? W temacie jest rondo Związkowa/Choiny, potem Mani pisze o skrzyżowaniu Kraśnicka/Jana Pawła II, a na mapie jest start spod skansenu. Zdecydujcie ostatecznie, bo póki co to KLIK
+1 :mrgreen:
Odpowiedz
#35
damian.s napisał(a):Dlaczego na tej liście figuruję z jakimiś znakami zapytania
Dlatego,że jesteś podejrzany :-P ,zadajesz za dużo pytań :mrgreen: i jeszcze ścisłe kierownictwo nie podjęło decyzji czy jesteś godzień :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#36
damian.s napisał(a):3.
mariobiker napisał(a):4. damian.s ???
Dlaczego na tej liście figuruję z jakimiś znakami zapytania :?: ;-)

Moze podpadles Panu Kierownikowi i rozwaza czy Cie wziac :-P

Swoja droga bardzo Wam zazdroszcze wyjazdu. Prosze mnie zapisac na nastepny rok jako pierwsza Wink I bez zadnych znakow zapytania - kazdy chyba potwierdzi, ze bylam w Dylach grzeczna :-P
Odpowiedz
#37
arta napisał(a):I bez zadnych znakow zapytania - kazdy chyba potwierdzi, ze bylam w Dylach grzeczna :-P

O... to może być problem bo tutaj panowie lubią niegrzeczne dziewczynki 8-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#38
Danielw78 napisał(a):
arta napisał(a):I bez zadnych znakow zapytania - kazdy chyba potwierdzi, ze bylam w Dylach grzeczna :-P

O... to może być problem bo tutaj panowie lubią niegrzeczne dziewczynki 8-)
A to nie wiedziałeś Danielu co ma na myśli kobieta, która mówi, że jest grzeczna? :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
Jurek S napisał(a):
Danielw78 napisał(a):
arta napisał(a):I bez zadnych znakow zapytania - kazdy chyba potwierdzi, ze bylam w Dylach grzeczna :-P

O... to może być problem bo tutaj panowie lubią niegrzeczne dziewczynki 8-)
A to nie wiedziałeś Danielu co ma na myśli kobieta, która mówi, że jest grzeczna? :-P

O nie Jurek, pojechales :-D Wypraszam sobie :-D

Dobranoc! Zapomnialam, ze jeszcze mam pranie zrobic :roll:
Odpowiedz
#40
Jurek S napisał(a):A to nie wiedziałeś Danielu co ma na myśli kobieta, która mówi, że jest grzeczna? :-P

Zapomniałem że to co kobieta mówi i myśli to dwie różne rzeczy,zazwyczaj sprzeczne :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości