Strony (3):    1 2 3
j@cek   19-08-2014, 19:12
#21
niemiec napisał(a):Ja osobiście woziłem swego czasu gaz przy sobie na bezpańskie kundle.
To bezpańskie raczej nie biegają za rowerami.

Sprawa jest prosta: psa skopać, właściciela zabić a jego żonę zgwałcić ;-) Albo żeby było prościej: właścicielowi skopać cztery litery a psa i żony do tego nie mieszać. Nie wiem jaka jest opcja jak właściciel jest żoną :oops:

Jest super a będzie jeszcze lepiej!
KermitOZ   19-08-2014, 19:31
#22
j@cek napisał(a):Sprawa jest prosta: psa skopać, właściciela zabić a jego żonę zgwałcić ;-)
Zabić właściciela, skopać żonę i... Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Danielw78   19-08-2014, 21:39
#23
Zawsze można się na takiego kundla przymierzyć i zdjąć bezlitosnym kopniakiem,najlepiej trafić w pysk,słychać tylko jęk ... :mrgreen:

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Meritok   20-08-2014, 12:19
#24
Danielw78 napisał(a):Zawsze można się na takiego kundla przymierzyć i zdjąć bezlitosnym kopniakiem,najlepiej trafić w pysk,słychać tylko jęk ... :mrgreen:

Jak trafisz paniusię to zadzwoni na policje ze się znęcasz nad zwierzętami, najlepiej najpierw paniusię a później jej pupilka.
A tak na serio to najlepiej zgłosić odpowiednim władzom, za pierwszym razem upomnienie a jak za drugim dostanie parę stówek to się nauczy.
niemiec   20-08-2014, 20:27
#25
Co do zgłaszania bywa różnie, raz jak zadzwoniłem (fakt, pies nie był agresywny, ale był duży, nie chciałem żeby szedł za nami do domu), to kazał mi iść dalej do domu. ZERO ZAINTERESOWANIA.
Innym razem, jak mi się pies wpieprzył pod koło (też nie był agresywny, tylko uciekał z lewej na prawą do domu i nie dałem już rady do końca wyhamować) poździerałem się, rozwaliłem plecak, porysowałem telefon, rowerowi na szczęście nic się nie stało poza przekrzywionym siodełkiem, poszedłem do właścicieli, też się jakoś nie poczuwali załatwić sprawy polubownie, kazali mi "zabierać rower, zabierać plecak i spieprzać", zadzwoniłem do niebieskich, to właściciele musieli i płacić mandat za psa i ze mną się dogadać.
Meritok   21-08-2014, 16:43
#26
No i pewnie teraz już pilnują swojego pieska.

Można.
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.