Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.08.2014, 18.00, Spół.Pracy/Węglarza
#11
A ja przepraszam za dezercję na ostatnich kilometrach. Dwaj koledzy poszli w bok a ja za nimi. Jak zobaczyłem że nie jedziecie na osiedlówkę na Choinach stwierdziłem że już nie będę gonić i pognałem przez Harnasie w kierunku poligonu. Dało radę z wyczerpaną lampką Wink zgasła w garażu Wink

Dzięki za wspólne kręcenie - jak zawsze było miło. No może za tempo niektórzy się obrażą bo momentami były odjazdy Smile
Odpowiedz
#12
zienio napisał(a):No i po ustawce, był Mega Lajcik, srednia jakies 23 km Big Grin
Dobra ekipa to i miło sie kręciło

Chyba nawet lepiej bo mi wyszło 23,5 km/h, a w sumie jakieś 8km tłukłem się po poligonie z niewielkim tempem może ze 3..3,5 min/km
Odpowiedz
#13
zienio napisał(a):No i po ustawce, był Mega Lajcik, srednia jakies 23 km Big Grin
Dobra ekipa to i miło sie kręciło
Zienio nie miał ;-) licznika to i średnia jakaś mu się wydawała :-P . Ale naprawdę było super, świetnie się kręciło, w fajnej ekipie, przy zachodzie słońca i górskich konstelacjach chmur na niebie :-D
Dzięki. Na środę przewiduję jakieś okienko więc może do następnego :-D
O i zdjęcia się załadowały.
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 1854167073

E-ness napisał(a):Coś nie wyszło :evil: Następny razem proszę o podanie punktu zbiórki z dokładnym opisem otoczenia :-P tak czy inaczej piszę się na powtórkę, najlepiej jeszcze w tym tygodniu.
Ale nie wyszło Ci z wyjściem z domu czy nie trafiłeś na ustawkę :-P Podejrzewam to pierwsze :-( . No nic, już niedługo kolejna okazja. I nie zapomnij o mamie. :-D

destruct napisał(a):(...)

Chyba nawet lepiej bo mi wyszło 23,5 km/h, a w sumie jakieś 8km tłukłem się po poligonie z niewielkim tempem może ze 3..3,5 min/km
To może ja się nie będę wychylał ze swoją :oops:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Ale nie wyszło Ci z wyjściem z domu czy nie trafiłeś na ustawkę :-P Podejrzewam to pierwsze :-( . No nic, już niedługo kolejna okazja. I nie zapomnij o mamie. :-D
To drugie, a mama nie chciała zostawać w tyle i odpuściła, ale może uda mi się ją namówić na następny raz. Kiedy druga runda?
Odpowiedz
#15
Mi wyszło jakieś 90-95 km, było przyjemnie, bywało ciężko, bywało lekko, większość lajt więc jest ok! Chcę więcej! ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości