Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izotonik własnej produkcji
#11
katka napisał(a):Mnie pozwala z sokiem imbirowym
Jakby nie patrzeć i tak profanacja :-P :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
mariox napisał(a):Jakby nie patrzeć i tak profanacja :-P :-D
+1 :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
mariox napisał(a):
katka napisał(a):Mnie pozwala z sokiem imbirowym
Jakby nie patrzeć i tak profanacja :-P :-D
Z drugiej strony patrząc nie można mówić o profanacji jak się sumienia nie ma ;-) :-P
Odpowiedz
#14
Czytaj Kolarz i ucz się - Jak przejść od izotonika do integracji :-P
Bo nie wiem czy zauważyłeś, że Koleżeństwo przeszło do drugiej grupy izotoników Idea
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Izotonik z miodem i cytryną jest rewelacja ,popróbuję z innymi owocami .
Odpowiedz
#16
Ostatnio pojawiły się napoje izotoniczne przeznaczone specjalnie dla rowerzystów lub biegaczy. Nie wiem co o tym sądzic... ktoś z Was próbował? Faktycznie to coś daje? Mam wrażenie, że to zwykłe wyłudzanie kasy...
Odpowiedz
#17
http://roweroweporady.pl/napoj-izotonic ... zygotowac/ tak jak poleca Jurek
Odpowiedz
#18
Tylko co to ma wspólnego z izotonikami i innymi podobnymi rzeczami. Tam jest kompleks witamin min. magnez, potas itp oraz sole mineralne. To ze dodamy trochę slodkiego do smaku w tym wypadku miodu bo zdrowszy od cukru i odrobine soli nie czyni tego napoju izotonikiem. ;-)
Odpowiedz
#19
Dundi napisał(a):Ostatnio pojawiły się napoje izotoniczne przeznaczone specjalnie dla rowerzystów lub biegaczy. Nie wiem co o tym sądzic... ktoś z Was próbował? Faktycznie to coś daje? Mam wrażenie, że to zwykłe wyłudzanie kasy...
Jakie konkretnie masz na myśli ? O ile mi wiadomo to każdy izotonik jest to napój dla uprawiających sporty wytrzymałościowe, czyli między innymi bieganie oraz jazda rowerem. Nie bardzo wiem, czym miałby się różnić izotonik dla biegających, pedałujących i innych sporowców.
Zapodaj jakieś konkretne nazwy produktów i ewentualnie sprecyzuj pytanie.
Odpowiedz
#20
Patryk nie zgodze sie z toba. To co podal Jurek jest izotnikiem. To o czym ty mowisz jest napojem izotonicznym. Izotonik ma zapobiec odwodnieniu sie. I takie wlasciwosci spelnia polaczenie wody, soli i witaminy C (sok z cytryny). Nic wiecej nie trzeba. Weglowodany w napojach izotonicznych maja dostarczyc troche energii (tak jak w Jurkowym miod). Pozostale witaminy i mikroelementy to tylko dodatki. Ale nie sa w nim niezbedne jak ktos dostarzcza ich odpowiednia ilosc z jedzeniem.
Osobiscie na treningi uzywam czegos podobnego co napisal Jurek, na zawody natomiast biore napoj izotoniczny zrobiony ISOdrinka lub Unisportu, obydwa od Nutrenda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości