Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.08.2014, godz.17.45, Makro
#21
Dzięki, załapałem się na pociąg na Rataja i zaliczyłem rześki przejazd z odlotami :mrgreen:
Jakaś mgiełka dopadła mnie prawie w domu.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#22
Wyjeździłam się :-D
Dzięki wszystkim za "spokojne" kółeczko ;-) Było przednio :lol:
Jureczku coś przez tą Twoją nową kasetę, ten lajt, to nie był ten sam lajt ;-)
Do następnego :->
Odpowiedz
#23
Dzięki za jazdę. Rozciąłem oponę koło zalewu, jak się okazało mleka w oponie już nie było i nie było czym załatać, szybkie włożenie dętki i próba dotarcia na start ..zabrakło nam może 7-8 minut , ale grupę złapaliśmy na górce spotterskiej już na lotnisku. Później już był tylko lajt :mrgreen:.
Odpowiedz
#24
Zaliczyliśmy 2,5 startów i 0,5 lądowań. Spokojne kółeczko przejechane. Dzięki wszystkim za jazdę a w szczególności grupie zabezpieczającej tyły ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#25
Robiłem co mogłem, ale jak się towarzystwo rozhasało to już nie dało rady zapanować :-P
Wystarczyła chwila nieuwagi i poooszli :mrgreen:
Ale generalnie wszystko było pod kontrolą, a co najważniejsze wszyscy zadowoleni (niech ktoś spróbuje nie :-> )
Dzięki za wspólny wieczornik
I trochę zdjęć.
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 0587464497
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
O NIE! ZNOWU NAS ZOSTAWILI! Cry SAMYCH, W SZCZERYM POLU! Cry
Gdyby nie Paulina i Tomek to nie wiem co bym zrobił ;-)
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#27
tkt napisał(a):Dzięki wszystkim za jazdę a w szczególności grupie zabezpieczającej tyły ;-)
DziękiWink
PS Jaki cudowny cytat-motto profilowy/profilowe! Chętnie bym je ukradła i wkleiła na swój profilowy, bo lepiej tego nie ujmę Smile

Arturo1 napisał(a):O NIE! ZNOWU NAS ZOSTAWILI! Cry SAMYCH, W SZCZERYM POLU! Cry
Gdyby nie Paulina i Tomek to nie wiem co bym zrobił ;-)
co Ty, przecież zawsze czekają, a jak jazda rekreacyjna ,to nawet nie ma po co Tongue
Odpowiedz
#28
I ja dziękuję za przyjemne "lajcikowe" popołudnie/wieczór :-D
Było bardzo sympatycznie :-D , były samolociki startujące i lądujące, był wiatr w plecy i mord wind :mrgreen: , był mały kapuśniaczek, było "rekreacyjne" tempo, były gęsi pomylone z kaczkami i lewo pomylone z prawo (nie mam pojęcia skąd to roztargnienie dzisiaj u mnie) :mrgreen: no i oczywiście jak zawsze było WESOŁO :-D
Dzięki Wszystkim :-D tego mi trzeba było dzisiaj :!:
Odpowiedz
#29
Coś czuję że te słowa w cudzysłowiu - "lajcik", "spokojne", "rekreacyjne" mówią same za siebie :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
damian.s napisał(a):Coś czuję że te słowa w cudzysłowiu - "lajcik", "spokojne", "rekreacyjne" mówią same za siebie :-P
Damianie, ja tylko docierałem nową kasetę co mi ciągle wypominała ;-) katka :-D
A po za tym mieliśmy dylemat czy ta grupa "zabezpieczająca" chce zostać sama czy nie :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości