Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Potop AZS - Gdynia - Karlskrona wrzesień 2014
#1
Witajcie,

jestem ambasadorem wydarzenia Rowerowy Potop AZS organizowanego przez Stena Line przy współpracy z AZS i chciałbym was zaprosić do wzięcia udziału w imprezie stworzonej specjalnie dla pasjonatów dwóch kółek i nie tylko. Mogę ją polecić z pełną odpowiedzialnością bowiem sam do tej pory byłem na każdej z trzech edycji i takiej atmosfery radości, przyjaźni ale i zdrowej sportowej rywalizacji trudno szukać gdzie indziej. Poniżej przedstawiam trochę szczegółów.

Przed wami dwie noce zabawy na statku Stena Line (Gdynia - Karlskrona) i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniecie w wygodnej kabinie i odbudujecie zapas kalorii. Rano czeka na Was śniadanie – szwedzki stół.

Z sześciu tras możecie wybrać tę, która najbardziej odpowiada Waszemu doświadczeniu i kondycji. Dla tych, którzy już skosztowali Rowerowego Potopu w poprzednich edycjach – uwaga: mamy nową trasę! Jeśli nie chcecie zbyt się forsować, polecamy 45 km rowerowego spaceru po mieście, a jeżeli lubicie wyzwania, wybierzcie trasy 60, 75 lub nawet 100 km!

Impreza organizowana jest w trzech wrześniowych terminach:

-7 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 9 września 2014 godz. 9:00. OSTATNIE MIEJSCA!
-14 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 16 września 2014 godz. 9:00.
-28 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 30 września 2014 godz. 9:00.

Cena uczestnictwa w imprezie wynosi 179 złotych od osoby w kabinie wewnętrznej 4 os. Comfort Class z łazienką. Z kodem ambasadora MARCIN, możecie uzyskać dodatkowo 10 złotych rabatu od osoby.

Wszystkie szczegóły rejsu a także tras rowerowych znajdziecie na stronie internetowej: Rowerowy Potop AZS

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia na promie ;-)
Odpowiedz
#2
tini napisał(a):jestem ambasadorem wydarzenia Rowerowy Potop AZS

Kimkolwiek faktycznie Jesteś to i tak witaj na forum :-D
Fajna oferta tylko plany na ten rok już "zaklepane" ale mam nadzieję, że uda się w kolejnym roku.
Może będzie opcja z większą ilością noclegów bo co to za "potop" gdy przy całej wyprawie tylko jeden dzień jeżdżenia :-P
Mam jeszcze pytanie typowo organizacyjne:
Czy sam przejazd trasy jest z pilotem (przewodnikiem) cze we własnym zakresie?
No i może w dobie XXI wieku i wszelkich elektronicznych gadżetów oprócz opisu:
(...) jedź prosto przez tory kolejowe, po czym na głównej trasie skręć
w lewo na południowy zachód (...)

warto byłoby dołączyć ślad GPS :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Dzięki za powitanie i faktycznie jestem ambasadorem tego wydarzenia Smile

Takie imprezy są organizowane dwa razy w roku - maj oraz wrzesień. Także jeszcze będzie opcja sobie pojeździć.

Co do pobytów z noclegiem, to mogę polecić Ci taką ofertę jak Szwecja na rowerze, gdzie wybiera się powrotną datę do Gdyni w ciągu 14 kolejnych dni. Noclegi na własną rękę, ale w Skandynawii nie ma większego problemu z rozbijaniem namiotów dosłownie w każdym miejscu. Tutaj link do tej oferty Szwecja na rowerze

Na Rowerowym Potopie można jechać z pilotem, można samemu. Wszyscy dostają mapę trasy oraz przed przejazdem grupy sami znakujemy trasę tak aby nie było wątpliwości gdzie skręcić. Co do śladu GPS, dzięki za pomysł przekażę go organizatorom ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości