Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.09.2014,godz. 10.00, LKJ, 3 w 1
#71
No to jeszcze raz po kolei. :-D Najpierw zadzwonił do mnie marwi80, że się spóźnił i będzie nas łapał. Ale nie złapał. :oops: Później zadzwonił Norbi, że gdzieś się zasadza na nas z ekipą telewizyjną. I akurat udało się nas złapać przy wylocie szlaku Jakubowego (też żółty pieszy) do ulicy Osmolickiej. A tutaj nagle okazuje się, że i Ty Januszku chciałeś też się podłączyć. Wyjechaliśmy spod LKJ 10.05. Chwilę zatrzymała nas ekipa Norbiego. Do wylotu ulicy z Mętowa jest ok 11,5 km. Jechaliśmy dosyć żwawo przez las, ale czy mogło się zdarzyć, że byliśmy tam przed 10.35? :-? Być może zadecydowały minuty, szkoda. Trzeba było dzwonić tym bardziej, że wczoraj zapowiedziałeś, że Cię nie będzie.
Jechaliśmy tak. Trak wyrysowany bo nikt nie nagrywał, ale jest dokładny (oprócz Dąbrowy)
http://ridewithgps.com/routes/6005916
I zdjęć kilka
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 4703394913
Podziekowania dla ekipy :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#72
Jurek S napisał(a):tym bardziej, że wczoraj zapowiedziałeś, że Cię nie będzie.
Wczoraj Janusz mówił zupełnie coś innego. Nawet zakupił wieczorem nową oponę na ten wyjazd.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#73
Cześć wszystkim. Dotarłem i ja.... do redakcji. Jurek z ekipą odjechał ze spotkania z nami ok. 10.45. Krótka wstawka do dzisiejszych rowerowych wydarzeń z Lublina dziś o 18.30 w Panoramie Lubelskiej. Szybka fotka z montażu materiału.
Odpowiedz
#74
Norbi a Globus i City Race będą w Magazynie?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#75
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):tym bardziej, że wczoraj zapowiedziałeś, że Cię nie będzie.
Wczoraj Janusz mówił zupełnie coś innego. Nawet zakupił wieczorem nową oponę na ten wyjazd.
W takim razie nie uzgodniliśmy zeznań. Undecided Ale coś główny poszkodowany się nie odzywa :-P Z tego co pisze Norbert, i tak rzeczywiście mogło być, byliśmy tam o 10.45. Przecież chyba nie zagięliśmy czaso-przestrzeni Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#76
Jakub.P napisał(a):Norbi a Globus i City Race będą w Magazynie?
Nooooo.... City Race był wczoraj. Telewizja to nie gazeta.
Odpowiedz
#77
Noorbi napisał(a):Cześć wszystkim. Dotarłem i ja.... do redakcji. Jurek z ekipą odjechał ze spotkania z nami ok. 10.45. Krótka wstawka do dzisiejszych rowerowych wydarzeń z Lublina dziś o 18.30 w Panoramie Lubelskiej. Szybka fotka z montażu materiału.

Widziałem , oglądałem
Odpowiedz
#78
Magazyn Sportowy Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości