Strony (28):    1 ... 23 24 25 26 27 28   
damian.s   04-10-2014, 16:25
Pierwszy na kwaterze :-) Rekreacjujemy się przy izotoniku, część grupy przedziera się jeszcze przez krzaki :-) aha, wykorzystaliśmy całą ciepłą wodę :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
ArtiArt   04-10-2014, 16:57
Drugi dzień zmagań z naturą za nami. Już chyba wiem jakie to uczucie być oszukanym. Dzisiaj miał prowadzić Jurek, później sie okazało że DamianS a poprowadziłem ja.
Tak że tego Radzik mnie też oszukali.

Pozdrawiam
ArtiArt
Eliza   04-10-2014, 17:10
ArtiArt napisał(a):Tak że tego Radzik mnie też oszukali.
Ale wiesz Arturze jak kończą wszyscy oszukani :?: :roll:
Zostają przykuci do grzejnika i porzuceni na kilka dni Confusedhock:
Tak więc, tego.... ja bym się nie przyznawała :mrgreen:
truskafka   04-10-2014, 18:51
Hej spamerzy dezerterzy, rozgrzewac gardziolka bo dziś kierownik ArtiArt ma dzień muzyczny... płyńmy wiec do starej maui lalala.....

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
damian.s   05-10-2014, 00:46
No dziś był wieczór muzyczny, nie ma co :-) i była też zabawa francuska pomysłu Artura - kto się nie bawił niech żałuje :-) a jutro znowu rower, chociaż pojawiły się ciekawe pomysły alternatywne :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   05-10-2014, 19:03
Kolejna mega udana impreza...przeszła do historii. :-D co po części niektórzy zdążyli już zaspamować :-P . Co by nie mówić, ja nie czuję się oszukany, a wręcz przeciwnie cały zadowolony. :-D Dzięki Mariuszu za kolejny świetny pomysł na miejsce do wspólnego spędzenia kilku dni. A do tego miejscówka okazała się bardzo udana + dużo możliwości tras w okolicach. Tworzyło się więc grupy i podgrupy wyjazdowe w zależności od możliwości i potrzeb. Lot nad kierownicą uniemożliwił mi dzisiaj powrót na kołach :-x więc tylko lajcik z Arturem i przyjazd samochodem. Tym bardziej gratulacje dla Rado, który sam walczył z kilometrami i mordewindem.
To na razie tyle, dzięki wszystkim i zdjęcia za chwilę. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   05-10-2014, 19:17
Huh, warto by coś napisać, ale to zmęczenie... Zatem może tradycyjnie: podziękowania dla Marioxa za ogarnięcie tematu. To już drugie jesienne góry, na które miałam przyjemność pojechać, i nie zawiodłam się ;-) Miejscówka świetna, to chyba przepis na udany wyjazd: ostatni dom pod lasem :->
Podziękowania dla Damiana za ogarnięcie posiłków. Kombinowania i liczenia kto, ile i od kiedy trochę w końcu było :-D
Podziękowania dla Jurka za trasę piątkową, dla Artura za sobotnią i dla Marioxa za dzisiejszą. W piątek i sobotę mogło być ciut więcej terenu :-P
Podziękowania dla osoby zamawiającej pogodę. Była pełna rewelka, może ciut chłodno, ale najważniejsze, że bezdeszczowo. Dzisiaj las obronił nas przed wietrzyskiem.

I tylko tak mi się smutno zrobiło, jak po obiedzie siedzieliśmy w jadalni i Mariox z Jurkiem debatowali, w które góry następnym razem, bo to niechybny znak, że sezon wyjazdowy dobiegł końca (przynajmniej dla mnie) i na następne ognisko, śpiewanie i wspólne rowerowanie z dala od Lublina trzeba czekać aż do Roztocza wiosną.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   05-10-2014, 20:01
Wśród wielu rozmów zgdało nam się na temat zdjęć. Że zdjęcia mają być przed wszystkim pamiątka przeżytego czasu, chwil spędzonych z drugimi, wydarzeń i pewnie dobrze by było gdyby jakościowo i artystycznie też nie były najgorsze, ale nawet jeżeli spełniają tylko te pierwsze warunki też warto je obejrzeć. :-P Kilka pierwszych zdjęć to z dojazdu w góry razem a Anią i Rdakiem, później jeżdżenie piątkowo-sobotnie i ostatnie dzisiejszy kameralny wyjazd Arturem
ZDJĘCIA

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
katka   05-10-2014, 20:56
Eeeeee ;-) jestem i ja. No cóż, skończyło się MTB pełną gębą :-(, ale reflektuję na więcej :-> Ja po prostu jestem pazerna na takie wyjazdy, towarzystwo, tereny etc.
Mariuszu :!: Byłam z Tobą na 3 ustawkach i nie mogę doczekać się następnej ;-) Dziękuję przede wszystkim właśnie Tobie, że wymyśliłeś wyjazd i namówiłeś na niego wspaniałych ludzi, którym też dziękuję, że byli :-D Zmęczona, ale wypoczęta oświadczam, że również cała jestem zadowolona :mrgreen:
Także tak Rado Arrow nazywam się Katka i jeżdżę z RL od pół roku ;-) i nie zamierzam poprzestać :roll:
Do następnego.
Zdjęć nigdy za wiele, ale to jeszcze chwilę.
Arek   05-10-2014, 21:16
Jurku ja się pytam czemu mnie na żadnym zdjęciu nie ma?????? Undecided
Strony (28):    1 ... 23 24 25 26 27 28   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.