Strony (28):    1 ... 24 25 26 27 28   
truskafka   06-10-2014, 17:32
popraw bo nie da się na jutubie obejrzeć... "film prywatny"

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
patkos   06-10-2014, 17:36
Dzięki Asia, teraz powinno być ok :-D .
truskafka   06-10-2014, 17:40
looozik Smile

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
krzysiaczek   06-10-2014, 20:02
Jeszcze koło środy nie chciało mi się nigdzie jechać, no cóż - błąd mój.. Undecided
Ale...w konsekwencji weekendowego rowerowego hasania jestem zadowolony jak bachur, któremu matula kupiła na odpuście karabin :-) :-) :-)
Świetnie było - warunki na jazdę idealne, traski fajnie urozmaicone, mimo nabijających guzy skosów w pokoju i dzikich kotów kwatera spoko - jedzenie podane pod nos to dobra opcja.
No ale...dobre warunki zewnętrzne to nie wszystko. Klimat wypadu i Kompanija - rewelacja!!!

Co tam jeszcze fajnego..
• bardzo dobrze zachowane proporcje (70/30) pomiędzy rowerowaniem a pijatyką 8-) przy pełnej kulturce...
• świetny "performensik" z latającymi betonowymi klockami
• okazuje się ,że da się zespołowo śpiewać na całe wieś - jadąc na rowerze

Wielkie dzięki wszystkim!!!

P.S. To chyba mój najdłuższy post w tym wcieleniu :mrgreen:
mariox   06-10-2014, 21:05
Szybko zleciało, to chyba najlepszy dowód na to, że było dobrze.
Dzięki za odzew i przybycie oraz wspólne spędzanie czasu. Jazda, miejscówka, widoki, pobyty w czytelni... wszystko fajnie zagrało, ale to głównie dzięki temu, że znów komuś się chciało przyjechać i wziąć w tym udział. Dzięki Wszystkim za pozytywny odzew i za to, że tak miło spędzaliśmy wspólnie czas. Aż się jechać z powrotem w niedzielę nie chciało.
Taka sytuacja ;-)
damian.s napisał(a):wszelkie inne atrakcje - a tych trochę było, np. Krzysiaczek polujący na kota
Nie wiem, czy się aż tak zaczytałem, ale chyba było odwrotnie :mrgreen:
damian.s napisał(a):a podobno to jest tylko mała próbka tego co potrafi Katka
Widzę przed Tą Dziewczyną wielką przyszłość. Chociaż któż by mógł się tego spodziewać po tej fotce ;-)
Fajnie pooglądać Wasze zdjęcia, dorzucam więc i kilka swoich, z gratisami od Picasy:
KLIK
Moje tracki:
Sobota
Niedziela
Jako bonus - FILMIK.
UWAGA! w filmiku mogą się pojawić słowa, jakie znajdziecie w każdym polskim filmie, może z wyjątkiem "Ogniem i Mieczem" ;-)
Raz jeszcze dzięki Wszystkim za wspólną zabawę. Do następnego ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
krzysiaczek   07-10-2014, 09:06
mariox napisał(a):
damian.s napisał(a):wszelkie inne atrakcje - a tych trochę było, np. Krzysiaczek polujący na kota
Nie wiem, czy się aż tak zaczytałem, ale chyba było odwrotnie :mrgreen:

Nie wiem, czy się aż tak zaczytałem, ale chyba było odwrotnie :mrgreen:



Następnego dnia zwierzyna stała się myśliwym 8-)
mariox   07-10-2014, 10:45
krzysiaczek napisał(a):Następnego dnia zwierzyna stała się myśliwym
No to się zgadza. Ale teraz koty się mszczą na innych rowerzystach. Cytat z sąsiedniego wątku:
easyrider napisał(a):Otóż dziś po jakiś 15 minutach treningu mijałem kota który siedział przy drodze po mojej prawej stronie i zaczajał się na coś w rowie.
Strach jeździć, Panie Confusedhock:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Noorbi   07-10-2014, 12:55
Ogarnąłem się i ja. Dzięki wszystkim za wspólny wypad a w szczególności Mariuszowi za organizację i ogarnianie całego tematu. Przepraszam Rada za "żarcik" z betonem - mam nadzieję, że summa summarum też się ubawiłeś. Kilka fotek ode mnie. Jeżeli ktoś chce zdjęcia w dobrej jakości i już obrobione to proszę na priv. Jeszcze raz dzięki
Rado   07-10-2014, 17:23
truskafka napisał(a):Rado, żyjesz?

Owszem, żyję i mam się dobrze. Dziękuję za pamięć :-D
Czas na krótkie (bardzo krótkie) podsumowanie - było jedwabiście, jak zwykle z taką ekipą :lol:
Noorbi, spoko loko, nie ma za co przepraszać, tylko przez ułamek sekundy nie było mi do śmiechu :-P Potem tylko się cieszyłem, że nie pomyliłeś "bloczków" Big Grin
W drodze powrotnej zobaczyłem coś takiego:
[Obrazek: ptak%2520xl1.jpg]
I z dedykacją dla naszego forumowego Żółtego Wielkiego Ptaka: "Na każdego wielkiego ptaka znajdzie się jeszcze większy ptak ..." ;-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mariox   07-10-2014, 18:11
Grzebiąc dziś w telefonie znalazłem parę fotek zrobionych podczas wyjazdu, konkretnie w piątek wieczorem. Są dość niewyraźne, może ktoś rozpozna występujące na nich postacie? Może postacie się same rozpoznają :mrgreen:
Fotki te dorzuciłem na koniec mojej galerii, przed zdjęciem wpisu do kroniki.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (28):    1 ... 24 25 26 27 28   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.