Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-05 październik 2014 - Góry Świętokrzyskie
#1
O jesiennym wypadzie w góry czas najwyższy pomyśleć ;-)
Wybrałem ten kierunek, ponieważ dawno (dwa lata ;-)) nie jeździłem po Górach Świętokrzyskich, a także z tego powodu, że mam do nich ostatnio stosunkowo niedaleko (bliżej mam tylko w Sudety, ale na wyjazd weekendowy tam chyba nikogo nie namówię :-(). Tutaj przynajmniej z Lublina będziecie mieli blisko, bo 150 km to żadna odległość ;-)
Ja niestety z racji braku możliwości wzięcia w tym czasie urlopu dołączę dopiero w piątek wieczorem :-(. Ale Wy możecie zjeżdżać tak jak zawsze, już w czwartek.
Ponieważ najlepszą wg mnie lokalizacją jest okolica Bielin, a ciężko tam znaleźć coś większego do zamieszkania, proponuję tę kwaterę:
KLIK
Mieści 20 osób (EDIT: nieaktualne - po rozmowie z Panią wiem, że zmieści się 30 osób :mrgreen: Info z 2014-09-14: rozmiary kwatery urosły już do 40 osób :mrgreen: :mrgreen: ), część pokoi z łazienkami, część bez, ale chyba jakoś sobie poradzimy.
Można też w Hucie Podłysicy rozlokować się w kilku mniejszych kwaterach, ale to chyba nie jest dobry pomysł. W tłoku jednak cieplej i weselej ;-).
Ceny, z tego co mi Pani powiedziała, to 35 zł/osoba/doba za pokój z łazienką i 30 zł za pokój bez łazienki. Zobaczymy, czy coś się da ukręcić, ale to też będzie zależało od tego, czy zajmiemy całość.
Lokal jest wstępnie zarezerwowany do piątku. W piątek muszę dać znać, czy jest jakiś ruch w temacie i wtedy zaczniemy coś kombinować z zaliczkami. Ja w piątek wyjeżdżam na tydzień ale wieczorkami będę siadał na trochę do kompa z tego właśnie powodu.
Czy ktoś byłby zainteresowany udziałem w takim przedsięwzięciu? Serdecznie zapraszam. Może być ciężko i może być trochę terenu ;-)
Czasu już niewiele, więc proszę o szybkie decyzje.

Lista chętnych:

1. Mariox
2. Damian.s
3. Jurek S
4. Mraugorzata
5. Katka
6. Noorbi
7. Irek
8. Patkos
9. Jozi
10. Zienio
11. Arek
12. Arti
13. Krzychu
14. ArtiArt
15. Asabe
16. Łap_serdak
17. Ania_Roszpunka
18. Marecky
19. Wojtek (Mrau Bro)
20. Truskafka
21. Wojtek (Irek Bro)
22. Karola
23. Krzysiaczek
24. Danielw78
25. Rado
26. Magda, znajoma Krzy
27. Szymek_sq
28. Łukasz P
29.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Proszę dopisać mnie do listy :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Jeszcze nie wiem jak to będzie, ale +1 :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Dziwię się, że jeszcze nie ma mnie na liście :roll: zwłaszcza, że o ten wyjazd dopytuję już od czerwca :->
Jutro zacznę kombinować urlop ;-) i oczywiście jadę nierozłącznie ze shrekuem :->
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Nie czytam, bo za dlugie, ale jak nie bedzie trzeba pilowac dzien w dzien, od rana do wieczora, do czerwonego pola, w rezultacie ewentualnego odciecia pompy, to jechalbym.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
mraugorzata napisał(a):zwłaszcza, że o ten wyjazd dopytuję już od czerwca
Gosia, pamiętaj o jednej rzeczy: jak facet coś kobiecie obiecuje, to zrobi to na pewno i nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
No cóż, jesteś wśród wron..... :roll:
Poproszę :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Ja także chętnie się wybiorę a jak uda się zrobić opcję fulbajkową będzie baśniowo :mrgreen:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#9
No popatrz, sam to proponowałem Jurkowi, to powiedział, że za daleko ;-) Ale spróbuj, może Kuba chociaż Was odprowadzi kawałek ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
Kto wie... +1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości