Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.10, 9:30 - Rajd rowerowy w Łęcznej
#11
Pierwszy się melduje . Dzieki za spotkanie i wypad wspólny

http://www.sports-tracker.com/#/workout ... 059ef23a2c
Odpowiedz
#12
Urwawszy się z Zawieprzyc chyba jako pierwszy dotarłem do Lubelandii. Zaszokowało mnie, że droga do parkingu przy Biedronce na Choinach zajęła mi niecałe 70 minut - zakładałem, że jak będzie 90 mi wystarczy. A tempem jechałem swoim - spacerowym. Może to cytrynka w zawieprzyckiej herbatce jakaś energetyczna była??

Zdjęcia - jak się nauczę obsługiwać tego tam od Picassa(?) to zapodam. Ale będąc internetowym ignorantem muszę kogoś pewnie zapytać jak to ugryźć.

P.S. Dzięki za podholowanie do Łęcznej - sam turlałbym się pewnie ze 40 minut dłużej.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#13
Alo :-D . Dzięki wszystkim za mile spędzoną niedzielę. " Lajcikowe" tempo :-P ,które bardzo mi się podobało
:mrgreen:
Smile)))
Odpowiedz
#14
Miło było spędzić z Wami dwie godzinki w Zawieprzycach,przy pierożkach i kawie ;-) .Pełen plażing w pięknych okolicznościach przyrody,na zalanym słońcem trawniczku :-D .Dzięki.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
No tak :-D było czadowo :mrgreen:
Jak zwykle wesoło :-D i w końcu poznałam Prezesa :mrgreen:
Sama impreza była bardzo udana :-D Posiłek super, odpoczynek w Zawieprzycach to PEŁNA rekreacja, pokazy akrobatyczne na rowerze mrożące krew w żyłach ;-) :mrgreen:
Kto nie był, niech żałuje 8-) Za rok na pewno jadę znowu :mrgreen:

Na koniec kilka fotek (nie ma ich za wiele, ponieważ wystąpiły nieoczekiwane kłopoty techniczne ;-) ) https://plus.google.com/photos/10294059 ... -srs5KebfQ
Odpowiedz
#16
I ja dziękuje za lajtowy lajcik ;-) (tak wolno jeszcze w tym sezonie nie jeździłem :-P )
Fotki może jutro ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Ja także dziękuję, było naprawdę sympatycznie, fajnie, że tyle osób od nas się pojawiło (o 7:40 wystartowało 13 RLowców), w Łęcznej i Zawieprzycach dołączyli kolejni, w sumie przewinęło się ponad 20 osób. W tym roku pogoda na szczęście dopisała, bo w Zawieprzycach na postoju to można się było wręcz opalać Big Grin

Dobrze było poznać nowe osoby. Fajnie, że na rajd dojechała rodzinka Yanq, tempo było akurat pod takie wypady, a Oliwia mocno dawała czadu Big Grin Btw: Yanq to jak w końcu z tymi butami? Big Grin

Aha, pierogi na takich imprezach to świetna sprawa, dużo zdrowiej i smaczniej niż kiełba Smile Rzecz do przemyślenia na następne imprezy organizowane chociażby przez RL. Zjadłem 3 porcje i gdyby nie jabłka w międzyczasie to bym jeszcze ze dwie przygarnął Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
Dołączam się do podziękowań za wspólny lajcik i gratulacji dla organizatorów.
Jak już pisałem u mnie od tego rajdu w ubiegłym roku się zaczęła bliższa znajomość z RL Idea więc jest powód żeby to uczcić. W tym roku zabrałem rodzinkę - moim dziewczynom też z tego miejsca muszę pogratulować bo choć tempo dla nas zabójczo niskie to dla nich dystans nie taki mały.
Po dosyć rześkim poranku - pogoda idealnie rowerowa więc super, że tak ją spędziliśmy. Trialowe pokazy Piotra Bielaka bardzo przypadły mi do gustu - w temacie rowerowym, z jajem no i pełna profeska jestem pod wrażeniem.
No i tradycyjnie na koniec moje foteczki
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#19
Dzięki za organizację, przejazd i towarzystwo. Było wesoło, pogoda cudna, pierogi palce lizać, leżing itp. :mrgreen:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#20
Ja też dziękuje za przejazd. Rano mroźno, dawało ładne widoczki, potem słoneczko przygrzało. Miejsce imprezy też fajne. :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości