Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.09.2014, g. 12:00, Związkowa/Choiny (500km/30h)
#71
Mario gratuluję, gratuluję i jeszcze raz gratulacje :-D Ech, szkoda,że tak się stało jak się stało Cry
Odpowiedz
#72
And55 napisał(a):Ech, szkoda,że tak się stało jak się stało Cry
Andrzejku odbijemy to sobie w przyszłym roku. Mam plan ale na razie cicho sza ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#73
Mariusz gratulacje tym bardziej ,że dodałeś sobie jeszcze stówkę do planu.Masz twardą psyche Idea
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#74
Dla Mariusza gratulacje.
ale wiesz, na pewnym etapie cyklozę leczy się już chyba tylko w taki SPOSÓB :-P

Za pozostałych ściskam kciuki, coby Wam się te siniaki i inne "pamiątki" szybko pogoiły.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#75
mraugorzata napisał(a):ale wiesz, na pewnym etapie cyklozę leczy się już chyba tylko w taki SPOSÓB :-P
Całe szczęście, że nie taki :-P Arrow http://www.polishexpress.co.uk/wp-conte ... 524804.jpg
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#76
Po całym niemiłym zdarzeniu wpadłem do pracy do Mario żeby się dowiedzieć co tak naprawdę się stało na 59,8km (wyszło, że nie pamiętam więcej niż mi się zdawało). Przy okazji rozmowy weszliśmy na temat OC rowerzysty. Doszedłem do wniosku, że powinienem je posiadać. Telefon do mojej agentki ubezpieczeniowej wykonałem. Jakie było me zdziwienie, gdy zostałem opierniczony. Okazuje się, że jedna mała fajeczka... taki znaczek na kawałku kartki załatwia wszystko. Kiedy ubezpieczałem mieszkanie, moja droga agentka (bardzo tania) coś tam zaznaczyła we wniosku do polisy(podobno się zgodziłem) co załatwia wszelkie roszczenia wobec mojej osoby za spowodowane przez moją głupotę niemiłe dla innych zdarzenia. Pędem do teczki z papierami mojej chaciendy... i co? " ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA W ŻYCIU . No teraz to ja jestem gość. Ludziska sprawdźcie swoje polisy. Na przyszłość to ułatwi Wam życie.
Odpowiedz
#77
Noorbi napisał(a):Na przyszłość to ułatwi Wam życie

+1 :-D
Dokładnie z takiej opcji korzystam co roku przedłużając ubezpieczenie mieszkania.
I ważna rzecz... OC dotyczy wszystkich domowników :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości