Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.09.2014, g. 12:00, Związkowa/Choiny (500km/30h)
#21
mariobiker napisał(a):Ha ha ha uśmiałem się do łez. Chyba że razem z Bartem nas pociągniesz to damy radę w 24h
Otrzyj łzy Mariuszq ;-) i pomyśl logicznie :-D .Krzysiek z Radzikiem przejechali 450km/24h w koszmarnych warunkach.Przy dobrej pogodzie ...... :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
JuraS napisał(a):Przy dobrej pogodzie ...... :mrgreen: .
Będzie można powalczyć o dobry wynik :mrgreen: ale bez szaleństw ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
JuraS napisał(a):zastanawiam się czy nie odprowadzić Was kawałek,lub ewentualnie wyjechać na powitanie ;-) .Ale to jest pewne tak na 85% :-) .
To i ja chętnie was wystartuję lub siądę na koło przed oststnimi km :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#24
:?: Czy jedzie z nami wózek techniczny z masażystą, mechanikiem i zespołem cheerleader's?
Odpowiedz
#25
Wybieralam sie jutro zeby was kawalek odprowadzic, po czym sie zorientowalam ze to dopiero za tydzien... a potem bym sie zastanawiala czego nikt nie przyjechal :->
Odpowiedz
#26
iwona napisał(a):Wybieralam sie jutro zeby was kawalek odprowadzic, po czym sie zorientowalam ze to dopiero za tydzien... a potem bym sie zastanawiala czego nikt nie przyjechal :->
Skoro już się wybierałaś to nic straconego. Zawsze kogoś możesz odprowadzić :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
ja myślę, że Iwonka chciała spotkać przypadkiem pewnego forumowicza z Choin.. :oops:
przekonany jestem, że skoro znudziło Jej się czekać na jego pierwszy krok i Iwonka wzięła sprawy w swoje ręce, to będzie coś z tego Idea
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):Skoro już się wybierałaś to nic straconego. Zawsze kogoś możesz odprowadzić :-P
Zamysł był dobry tylko mi refleksu zabrakło ;-)

radzik napisał(a):ja myślę, że Iwonka chciała spotkać przypadkiem pewnego forumowicza z Choin.. :oops:
Tiaaaa, żebym to ja jeszcze wiedziała kto na tych choinach mieszka :-P
Odpowiedz
#29
Iwona, no nie mów że nie wiesz kto mieszka na Choinach - przecież to wiedzą wszyscy ;-) - Bart wie, Radzik wie, o Jakubie.P nie wspomnę :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
Wygląda na to że znowu cały serwis na garbie trza wieźć. Jak żyć. Undecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości