Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd Caritas
#1
[Obrazek: Ulotka%2BBieg%2Bi%2Brajd.jpg]

Drodzy Rowerzyści!

Zapraszamy Was do udziału w pierwszym w historii Lublina sponsorowanym Rajdzie Rowerowym. Jest to inicjatywa organizowana przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej w ramach kampanii Bieg Caritas. Impreza odbędzie się 21 września na znanej Wam zapewne ścieżce rowerowej wokół Zalewu Zemborzyckiego – długość trasy to 12 km. Początek Rajdu zaplanowany został na godz. 13:30.

Aby wziąć udział wystarczy wejść na www.biegcaritas.pl i zarejestrować się jako zawodnik, a następnie podjąć wyzwanie poszukiwania sponsorów (osób, które przekażą darowiznę na Fundusz Caritas Dzieciom). Jeden przejazd to pięć odcinków, z których każdy wart jest odpowiednio 30 zł – biały, 100 zł – srebrny, 200 zł – złoty (sami decydujecie o kolorze).

Już teraz dziękuję, że wspólnie możemy dbać o przyszłość najmłodszych podopiecznych Caritas

W razie jakichkolwiek pytań służę informacją Smile

Maria Owczarz
668-770-795
<!-- e --><a href="mailto:m.owczarz@caritas.pl">m.owczarz@caritas.pl</a><!-- e -->


Zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Mogą wziąć w nim udział także osoby z poza Lublina lub nie mogące akurat w tym dniu być fizycznie na biegu poprzez tzw sponsoring zawodnika Oczywiście nie chodzi o to, że jakiekolwiek pieniądze idą do niego tylko poprzez wskazanie na niego zasilają charytatywną działalność Caritas. Ja już się zarejestrowałem jako zawodnik w rajdzie rowerowym i bardzo proszę o wsparcie. Zarejestrowałem się bardzo skromnie :-> bo jako biały gdzie najniższa wpłata wynosi 30zł. Na tej stronie https://biegcaritas.pl/lista-zawodnikow/ przechodząc do "Lublin, rajd rowerowy, 21 września 2014", odnajdując moją skromną osobę można zostać sponsorem. Oczywiście też w każdym innym miejscu gdzie jest przy nazwiskach aktywny link "zostań sponsorem"
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Trochę zmieniła się koncepcja rajdu tzn będziemy jechać w jednej grupie i w związku z tym przydałyby się dwie (może być więcej) osoby do pomocy. Tak naprawdę rajd to zbyt dużo powiedziane bo przebiega ścieżką wokół zalewu. Tym nie mniej w paru miejscach przydałby się nadzór. Rajd rozpoczyna się o 13.30 z Wrotkowa i potrwa nie dłużej niż godzinę. Nie ma potrzeby rejestrowania się na stronie rajdu chociaż oczywiście można.
No i przypominam, że ciągle można zostać sponsorem :-D
Ten rajd to pilotażowy projekt Caritas i jak wszystkie inne ma na celu zbieranie środków min. na finansowanie dożywiania, operacji, stypendiów, wypoczynku letniego i zimowego oraz wyprawek szkolnych dla potrzebujących dzieci z naszego regionu.
Ja widziałbym na przyszłość włączenie się jako Rowerowy Lublin w takie rowerowe przedsięwzięcia.
Czas, który poświęcamy w takich wydarzeniach jest też naszym darem. Zachęcam, aby pośród różnych swoich spraw próbować ofiarowywać nie tylko z tego co nam zbywa, ale także to co jest naszym wyrzeczeniem.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
A oto jak promuje Bieg/Raj Caritas ks. Piotr Iracki, ksiądz który był uczestnikiem jednej z naszych pielgrzymek rowerowych na Jasną Górę oraz w tym roku towarzyszył nam w pielgrzymce do Wąwolnicy.
https://www.youtube.com/watch?v=O7r3xbyYCrI
Zwróćcie uwagę w jakiej koszulce występuje na koniec :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości