Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uziemiony
#1
Oczywiście żadnej wycieczki ani treningu nie odbyłem bo walczę z jakimś grypskiem :-( , żeby na sobotę wydobrzeć. Ale miałem dzisiaj telefony i pytania na priv czy jakąś ustawkę robię. A dzisiaj taki cudny, jesienny dzień, że aż żal było w domu siedzieć. Więc piszę to tylko dlatego żebyście nie bali się ;-) zapodawać jakąś ustawkę, a chętni się znajdą.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
zdrówka i szybkiego powrotu do formy
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):bo walczę z jakimś grypskiem :-(
Źle się dzieje, bo i mnie coś chce się czepić, ale walczę :evil:, na weekend trzeba mieć przecież formę :-D

Co do dzisiejszego dnia, czy taki piękny? ;-) , wiało!!! wracając z pracy,od Turystycznej do Jana Pawła toczyłem się nie więcej jak 20km/h, wiatr cały czas w twarz!!! :evil: :evil: :evil:

Jeśli chodzi o dzisiejsze ustawki... wystarczy się trochę pokręcić po ścieżce i na pewno kogoś z naszych się trafi ;-)
Ja osobiście spotkałem jednego tajniaka 8-) , który to jechał na "tajną, konspiracyjną ustawkę" z drugim tajniakiem 8-), ale dla ogólnego dobra nie powiem kim obaj panowie byli ;-)
Odpowiedz
#4
Coś mi się zdaje, że sobotni poranek trochę zadziałał, bo i mnie coś łapało :-( ale myślałem, że to po zimnej nocy z soboty na niedzielę (nad ranem było 2 stopnie).
Dziś już śmigałem żeby kości nie zardzewiały ;-)

Pozdrowienia i jak najszybciej na rower
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#5
Jurek S, no to szybko zdrowiej bo bez Ciebie cisza na forum i nikt nie jeździ na ustawki ;-)
Mam nadzieję, że przejdzie jak najszybciej i wkrótce wyzdrowiejesz :-)
Odpowiedz
#6
Zdrówka życzę :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Jurek, szybkiego powrotu do zdrowia życzę :-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#8
Ja Jurku jednak się nie zdecyduję na wyjazd, bo mnie do tej pory męczy.
Mam nadzieję, że ty się wykurujesz, czego ci życzę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości