Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00
#31
Jurek S napisał(a):Chyba przyjadę kibicować

Cheerleader :?: :roll: :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#32
Jakub.P napisał(a):Aż się dziwie, że na mini Tongue Długodystansowcy xD
Tak Kubusiu ale tylko na asfalcie ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#33
To się niech każdy zapisuje Smile Gadać każdy potrafi.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#34
Jakub.P napisał(a):Gadać każdy potrafi

A można tylko do Wisły? :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#35
Jurek S napisał(a):Kuba oni rozwalą Ci wyścigi. :-P Rozbroją śmiechem, powalą żartem, zagadają, zwiodą na manowce, po drodze urządzą jakiś piknik, itp :mrgreen:
Nic podobnego, po prostu to będzie kolejna lajtowa ustawka :mrgreen:
Jakub.P napisał(a):To się niech każdy zapisuje Smile
Kubuś dobrze prawisz :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#36
Jurek S napisał(a):Kuba oni rozwalą Ci wyścigi. Rozbroją śmiechem, powalą żartem, zagadają, zwiodą na manowce, po drodze urządzą jakiś piknik, itp

To nawet fajny pomysł :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#37
Jakub.P napisał(a):Do 16.30 do zamknięcia wszystkich tras

Hm, to nawet istnieje pewne prawdopodobieństwo, że dojadę przed zamknięciem... :-D

A tak swoją drogą właśnie uświadomiłam sobie ciekawą rzecz... 8-) Jakimś dziwnym podstępem zostałam umieszczona w niższej kategorii wiekowej niż wszyscy :evil: , ale właśnie dostrzegłam tego wielką zaletę... Jestem jak na razie jedyną kobietą w mojej klasie wiekowej w MINI. Zatem jak tak zostanie, będą musieli mi przyznać pierwsze miejsce, prawda? :-D I zloty medal i podium i wywiady w prasie i telewizji i zdjecia na okladkach kolorowych czasopism... :mrgreen: Inaczej byłoby to karygodne łamanie zasad, czyż nie mam racji? :-D :mrgreen:
Odpowiedz
#38
darist napisał(a):
Jurek S napisał(a):Kuba oni rozwalą Ci wyścigi. Rozbroją śmiechem, powalą żartem, zagadają, zwiodą na manowce, po drodze urządzą jakiś piknik, itp

To nawet fajny pomysł :-D

To może Jurek S zamiast kibicować przygotuje dla nas gdzieś w połowie trasy ognisko, kiełbaski itd. :-)

arta napisał(a):Zatem jak tak zostanie, będą musieli mi przyznać pierwsze miejsce, prawda? :-D I zloty medal i podium i wywiady w prasie i telewizji i zdjecia na okladkach kolorowych czasopism... :mrgreen: Inaczej byłoby to karygodne łamanie zasad, czyż nie mam racji? :-D :mrgreen:
Masz w 100 %
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
arta napisał(a):Jestem jak na razie jedyną kobietą w mojej klasie wiekowej w MINI. Zatem jak tak zostanie, będą musieli mi przyznać pierwsze miejsce, prawda? I zloty medal i podium i wywiady w prasie i telewizji i zdjecia na okladkach kolorowych czasopism... Inaczej byłoby to karygodne łamanie zasad, czyż nie mam racji?

O nie :!: :!: :!: Wygląda na to, że walka o złotą szprychę rozegra się między mną a Katką Confusedhock: :-( Cry
Odpowiedz
#40
Eliza napisał(a):O nie :!: :!: :!: Wygląda na to, że walka o złotą szprychę rozegra się między mną a Katką Confusedhock: :-( Cry
Jak się Radzik zgłosi to Marta może mieć konkurencję ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości