Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno nowego amortyzatora na przód
#1
Witajcie. Kilka osób mnie tu zna i wie jak jeżdżę. Rower służy mi na co dzień. Sporo jeżdżę w terenie, dużo po asfaltach czyli wszystkiego po troszku. Ostatni amortyzator to RST Aerial z którym musiałem się nagle pożegnać... generalnie RST mnie zraziło. Ważne jest to, że ważę 115kg i amorek musi trochę dźwigać. Gama amorków jest tak ogromna, że ja się gubię. Kasa. No z kasą raczej oszczędnie ale bez przesady. Może coś doradzicie?
Odpowiedz
#2
Hej ja jeżdżę na Marzocchi JuniorT 2002 i w drugim rowerze Marzocchi Gran Fondo 1 2005 olej powietrze blokada tłumienie powrotu naprawdę polecam amortyzatory tej firmy z przed 2oo6 roku. Waże 115 kg i naprawdę dają rade w serwisie bardzo proste raz w roku olej i smarowanie uszczelek. Kwestia tylko tego typu czy szukasz czegoś nowego czy rozpatrujesz rynek wtórny. Wszystkie amory Marzocchi z teflonem koloru zielonego są praktycznie nie do zajechania. Polecam
Odpowiedz
#3
Ja przed takim dylematem stałem 4 lata temu , chciałem przede wszystkim dobry amortyzator , ale nie zamierzałem przepłacać i wybór padł na suntoura epicona RLD , powiem tyle , że nie żałuję wyboru , już cztery sezony mi służy ma przejechane około 10tys km , w tym momencie brak luzów , powietrze trzyma , dla mnie super sprawą jest manetka blokady na kierownicy , ja z niej korzystam i sobie chwalę, natomiast nie korzystam z regulacji tłumienia odbicia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości