Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09.2014, godz.7.15, PKP Lublin Gł. Szlakiem żółwia i dino
#71
I ja dziękuję, pomimo trudności z awarią kolana na czele, był to bardzo udany, świetny dzień - trasa, ekipa, pogoda itp. wszystko super Smile
Wielkie podziękowania szczególnie dla wszystkich wspierających moją jednoosobową grupę pościgową, dzięki za wsparcie!
Odpowiedz
#72
radzik napisał(a):najlepsze jest to, że oni myślą, że my żartujemy :mrgreen:
no jak żartujemy :?: :roll: przecież Ty zawsze mówisz prawdę a teraz niczego się nie wypierasz 8-)
Poza tym wyłącz ten komputer i chodź do pokoju bo tu temperatura spadła poniżej 25 a ja też lubię ciepło :-P
Przepraszam za OT, ale tak trudno Przemka odciągnąć od Was, że chyba niedługo wyznaczę jakieś godziny :roll:
Odpowiedz
#73
Wielkie podziękowania dla Pana Kierownika ;-) ,i trasa i grupa ,super :-D .Ze wszech miar udana wycieczka,a ponieważ też jestem fajny i skromny,dodam tylko,że prawie tak udana ,jak te moje :mrgreen: .Dzięki Koleżanki i Koledzy,jestem CAŁY ZADOWOLONY :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#74
to i ja się dopisze, u mnie była rekreacja ale tak do 90km po 100km spory kryzys :oops: tak przez kolejne 25km, ostatni odcinek już w miarę ok, przezwyciężenie kryzysu uważam za swój sukces 8-), pogoda super choć rano rześko, podjechałem jeszcze dzisiaj rowerem odwiedzić kolegę w szpitalu i zebrało się 145km, przyznam że imponuje mi Wasza forma, co dopinguje mnie do dalszego wysiłku, a poszukiwanie rurkowców przekładam na następny wyjazd :mrgreen: (tutaj chodziło Jurku o rurkowców a nie nurkowców)
Odpowiedz
#75
Fajnie Wam :-| Po dzisiejszym zebraniu w parafii nie wiem czy przed majem zobaczymy się na niedzielnej ustawce :-(
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#76
Jak zawsze było zajefajnie :mrgreen: Dzięki i do następnego.
Kilka fotek Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 92014WisA#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#77
Wielkie dzięki za bardzo wesołą ustawkę.Bez kobiet śmieszek było by smutno :mrgreen: .Radzik żałuj Cry
Odpowiedz
#78
peeeeewnie było meeeega beeeeeeeznadziejnie i tylko tak się zmówiliście i piszecie by mi przykro było!
Odpowiedz
#79
Pogodę Kierownik świetną zamówił, traskę świetną wyrysował, ekipa na medal :-) Tylko więcej takich, do tego parę zdjęć: KLIK Dzięki :!:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości