Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09.2014, godz.7.15, PKP Lublin Gł. Szlakiem żółwia i dino
#21
Takie piękne terenowe okolice a Ty Jurku chcesz się trzepać asfaltem??? Fe szkoda opon.
Odpowiedz
#22
Jurek S napisał(a):Jurq JuraS-ie musisz jednak przybyć bo przecież ja sobie z tyloma gad(k)ami nie poradzę :-P :mrgreen:
Widziały gały co brały :lol:
Z tego co widzę to jedyną osobą, która mogłaby Ci pomóc oprócz Jurasa z tym haremem jest Radzik, ale On holenderką nie zrobi więcej niż 100km :-P
Odpowiedz
#23
Jurek S napisał(a):Jurq JuraS-ie musisz jednak przybyć bo przecież ja sobie z tyloma gad(k)ami nie poradzę
No naprawdę mi Cię szkoda Jurq :-P ,mam pewne doświadczenie z gadzi....,sorry ,z aniołkami :-> .
katka napisał(a):Z tego co widzę to jedyną osobą, która mogłaby Ci pomóc oprócz Jurasa z tym haremem jest Radzik
Jadzik już dawno wymiękł :oops: ,JuraSic Park to jest miejsce do którego trzeba zmierzać :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#24
radzik napisał(a):
mariobiker napisał(a):jak te Panie coś obiecują to raczej nie zmieniają zdania
:roll:
To zależy komu i co obiecują ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
Danielzaur też się wybiera przy dobrej pogodzie, może upoluje żółwia w Wiśle Idea

za dużo postów Big Grin zaraz powstanie SPAMzaur :-P
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#26
no nie! no nie! zaraz nie wyczymie!

wchodzę w temat by przeczytać konkrety, kto, gdzie i o której, a tu przed każdą wycieczką nad zalew 10 stron spamu!

no nie wyczymie!
Odpowiedz
#27
radzik napisał(a):wchodzę w temat by przeczytać konkrety, kto, gdzie i o której, a tu przed każdą wycieczką nad zalew 10 stron spamu!

no nie wyczymie!
radziq, w Twoim wieku? Za wcześnie ;-)

No to gadziki :-P cisza w temacie, czekamy grzecznie do niedzieli :-D ... chyba, że będą jakieś pytania, uwagi, propozycje, chętni, itp :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):No tak, najpierw naobiecują, a później będzie jak zwykle Cry
Lepiej przygotuj dętki za te słowa :-x
Bryankozaur nic nie obiecuje :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#29
zamiast dinozaurów można też wypatrywać rurkowców :-P , ja się wstępnie pisze na wyjazd :roll:
Odpowiedz
#30
maximus napisał(a):zamiast dinozaurów można też wypatrywać rurkowców
Marku masz na myśli takie wynalazki Arrow http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Rurkowce
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości