Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogórze Przemyskie
#11
Jurek S napisał(a):(...)
szlakiem fortec wokół Przemyśla (...)

Ja to bym raczej powiedział fortów - na tyle na ile się nie znam to raczej coś innego (że się czepię).
Poza tym forty Twierdzy Przemyśl bez "jedynki" (Salis Soglio)?? jakoś tak mnie uwieraSad.

Znaczy pokusa jest...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):
nietutejszy napisał(a):
Jurek S napisał(a):(...)
szlakiem fortec wokół Przemyśla (...)

Ja to bym raczej powiedział fortów - na tyle na ile się nie znam to raczej coś innego (że się czepię).
Poza tym forty Twierdzy Przemyśl bez "jedynki" (Salis Soglio)?? jakoś tak mnie uwieraSad.

Znaczy pokusa jest...

Zrób najpierw jakiś wyjazd to pogadamy Idea
I kto powiedział, że to jest ostateczny plan. :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Zrób najpierw jakiś wyjazd to pogadamy Idea
I kto powiedział, że to jest ostateczny plan. :!:
+1 :mrgreen:
Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy to jest forteca, fort, KRM-owy "ankiel" ;-) , może być to nawet samo Alcatraz. Dla mnie liczy się to RL-owe towarzystwo, dla którego jak ten przysłowiowy cygan, można się dać powiesić :mrgreen: Tu zawsze chodzi o klimat bycia razem i wspólnego zwiedzania i jeżdżenia. Daje sobie to prawo na wypowiedź, bo po pierwszy półroczu jeżdżenia tutaj w różne miejsca, już wiem czym to pachnie :-P
Więc Panie nietutejszy, nie zachowuj się jak swój nick :-P i po prostu sprawdź klimat takich wyjazdów i wtedy sprawdzisz czy ma znaczenie gdzie jesteś, czy z kim 8-)

Oczywiście też jestem chętna na ten wyjazd :mrgreen:

P.S. Jest serdeczna prośba do nietutejszego Arrow poprawiasz kogoś a sam jak piszesz zdania, układaj je proszę w taki sposób, żeby wszyscy mogli zrozumieć co autor ma na myśli :-P bo nie każde było zrozumiałe. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem może to, że ja blondyna jestem a może, że niedospana albo zaspana :roll: , ale czasami po prostu nie rozumiem a chciałabym :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):
Jurek S napisał(a):
nietutejszy napisał(a):
Jurek S napisał(a):(...)
szlakiem fortec wokół Przemyśla (...)

Ja to bym raczej powiedział fortów - na tyle na ile się nie znam to raczej coś innego (że się czepię).
Poza tym forty Twierdzy Przemyśl bez "jedynki" (Salis Soglio)?? jakoś tak mnie uwieraSad.

Znaczy pokusa jest...

Zrób najpierw jakiś wyjazd to pogadamy Idea
I kto powiedział, że to jest ostateczny plan. :!:

Wybaczenia upraszam jeżeli złośliwie zabrzmiało - nie taki był mój zamiar. Być może skrzywienie okołozawodowe i okołohobbystyczne się tutaj odezwało a jakoś tak nie lubię rzucać zdawkowego "mam chęć pojechać" i wolę dodać coś od siebie - czasem (często?) dość niezgrabnie jak widać.

Cytat:P.S. Jest serdeczna prośba do nietutejszego Arrow poprawiasz kogoś a sam jak piszesz zdania, układaj je proszę w taki sposób, żeby wszyscy mogli zrozumieć co autor ma na myśli :-P bo nie każde było zrozumiałe. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem może to, że ja blondyna jestem a może, że niedospana albo zaspana :roll: , ale czasami po prostu nie rozumiem a chciałabym :mrgreen:

Ups. Już mi kiedyś znajomi z jednego fotoamatorskiego forum mówili, że układam zdania jak cukierki i zanim dotrą do sedna muszą wiele papierków odwinąć Undecided . Postaram się dostosować chociaż nie wiem jakie będą tego efektySmile.

Cytat:Zrób najpierw jakiś wyjazd to pogadamy Idea

Taki mały spacerowo-historyczny pomysł mi kiełkuje ale zanim wyłożę co i jak chcę go dobrze przygotować.

Cytat:I kto powiedział, że to jest ostateczny plan. :!:

Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego też pozwoliłem sobie na (niestety chyba zbyt obcesowo przedstawioną) sugestię - za ton przepraszam - za sugestię mam nadzieję nie musieć.

P.S. A okolice Przemyśla mnie ciągną i jeżeli tylko siły i czas pozwolą a organizator się zgodzi z chęcią się dopiszę.

Pozdrawiam
PiotrF
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#15
I już jest dobrze :mrgreen: A tak w ogóle Piotrze i całkiem poważnie gdybyś rzeczywiście miał możliwość i chęć dołączenia to może coś byś przygotował z historii i okoliczności tamtych miejsc :-> Myślę, że warto wiedzieć coś więcjej niż tylko: "Tutaj stoi/stał fort", "A to kolejny fort" :-P
Tak, że już się przygotowuj :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Myślę, że warto wiedzieć coś więcjej
Ciekawa stronka Arrow http://www.twierdzaprzemysl.com/
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Nie tylko ciekawa, ale i świetnie zrobiona. Można wybrać się na wirtualny spacer po fortach. Rzeczywiście, ten wyjazd trzeba zrobić kiedy są długie dni. Jest co zwiedzać. Jeszcze termin odległy, ale przymierzałbym się tak jak wcześniej pisałem na weekend po Bozym Ciele.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Jurek S napisał(a):Jeszcze termin odległy, ale przymierzałbym się tak jak wcześniej pisałem na weekend po Bozym Ciele.
Zobaczymy jak będzie z terminami :-? W podobnym czasie kroi się Maraton 500. Jeśli terminy nie będą się pokrywały to myślę o wersji Full Bike :mrgreen:

Jurek S napisał(a):ten wyjazd trzeba zrobić kiedy są długie dni. Jest co zwiedzać.
Na zwiedzenie XV Fortów dzień powinien wystarczyć (może).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Jurek S napisał(a):.... jako kolejne miejsce naszych wczesnojesiennych eksploracji.
Ciekawa propozycja Jurku ale rozmumiem, że myślałeś o wczesnowiosennej eksploracji. Pewnie spojrzałeś przez okno i jak tu nie myśleć o jesieni ;-) Wstępnie jestem poważnie zainteresowany.
Odpowiedz
#20
Lublin
Przemyśl Główny 05.06.15


odj.11:17

przyj.15:53
4:36 0 TLK53108


Czy to tym pociągiem byśmy jechali ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości