Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.10.2014 godz. 20.00 - LKJ - Bychawa
#11
Widzę na Endomondo u Łukasza, że minęli już Osmolice, wracać będą z wiatrem więc pewnie szybciutko się uwiną Smile Nie ma to jak Livestream. :mrgreen:
Who Dares Wins
Odpowiedz
#12
damian.s napisał(a):No ja też nie mogłem się z Wami zabrać, dlatego tak jak Piotr wybrałem się wcześniej na samotne kółeczko. Jednak w przeciwieństwie do Piotra udało mi się zrobić kilka ZDJĘĆ :mrgreen: Niewiele na nich widać, bo robione w nocy :mrgreen:

Damian prześlij mi proszę w pełnej rozdziałce ponieważ takie piękne widoki, że sobie na tapetę walnę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
damian.s napisał(a):No ja też nie mogłem się z Wami zabrać, dlatego tak jak Piotr wybrałem się wcześniej na samotne kółeczko. Jednak w przeciwieństwie do Piotra udało mi się zrobić kilka ZDJĘĆ :mrgreen: Niewiele na nich widać, bo robione w nocy :mrgreen:
Uważaj Damian bo możesz Komisji Europejskiej za rasizm podpaść. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Dzięki za szybkie kółko. Zgodnie z planem. Bychawa zaliczona. U mnie 58 km. Do następnego.
Łukasz
Odpowiedz
#15
Jednym słowem zaliczone w gminie :-D
Who Dares Wins
Odpowiedz
#16
damian.s napisał(a):No ja też nie mogłem się z Wami zabrać, dlatego tak jak Piotr wybrałem się wcześniej na samotne kółeczko. Jednak w przeciwieństwie do Piotra udało mi się zrobić kilka ZDJĘĆ :mrgreen: Niewiele na nich widać, bo robione w nocy :mrgreen:
Są dwie podstawowe zasady robienia zdjęć. Ale nie sensu przechodzić do drugiej ("aparat trzyma się dwiema rękami, bo jedną to się można po czymś podrapać co najwyżej"), jak nie opanowało się pierwszej ("przed robieniem zdjęcia ZAWSZE zdejmij pokrywę obiektywu") :lol:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#17
Ja również dziękuję za miłą jazdę na długich światłach Smile U mnie 64 km.
Zdjęć nie ma, bo Damiana nie było :-)
Do następnego!
Odpowiedz
#18
mraugorzata napisał(a):("przed robieniem zdjęcia ZAWSZE zdejmij pokrywę obiektywu") :lol:
Gośka - a jak to wygląda w przypadku aparatów w których osłona obiektywu otwiera się automatycznie po włączeniu aparatu (taka technika - japońska ;-))? :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
damian.s napisał(a):
mraugorzata napisał(a):("przed robieniem zdjęcia ZAWSZE zdejmij pokrywę obiektywu") :lol:
Gośka - a jak to wygląda w przypadku aparatów w których osłona obiektywu otwiera się automatycznie po włączeniu aparatu (taka technika - japońska ;-))? :mrgreen:
Sprawdź czy na pewno się otworzyła :-P U mnie się zacina :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):Sprawdź czy na pewno się otworzyła :-P U mnie się zacina :->
Bo pewnie masz pirackiego Windowsa w aparacie :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości