Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SOBOTA Z APARATEM W RĘKU,25.10.2014. g.11:00,skansen
#1
Przez Snopków w Lasy Kozłowieckie ,następnie na Garbów i Jastków.To jest plan ogólny ,szczegółowego nie ma :-> .Jak nie pobłądzę za bardzo to do przejechania jest 50-60 km.Tempo bardzo lajtowe ,dużo przerw na podziwianie przyrody i zdjęcia ;-) .W razie dokuczliwego zimna lub silnego wiatru ,trasa będzie skrócona.Udział potwierdził jeszcze jeden znany fotograf :-D .Spodziewany powrót do Lublina ok.15:00.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Coś mi się tu nie zgadza ;-) Powiedzmy, że przy optymistycznym załozeniu będzie 60km. Tempo bardzo lajtowe 15km/h, a więc czas jazdy 4 godz. A gdzie czas na zapowiadane przerwy i podziwianie przyrody :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Coś mi się tu nie zgadza ;-)
No tak, nie przypadkiem Jurek jest skarbnikiem - wszystko musi się zgadzać co do grosza, co do sekundy :-P
Żeby nie było OT, to się wybieram - jak nie zaśpię ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):A gdzie czas na zapowiadane przerwy i podziwianie przyrody
Jurq Idea Arrow napisałem przecież ,szczegółowego planu brak :-P .I coś mi się zdaje ,że będzie zimno i wietrznie :-( .skrócimy więc wycieczkę o godzinę :-> .I to jest ta godzina na podziwianie przyrody i zdjęcia :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
JuraS napisał(a):I coś mi się zdaje ,że będzie zimno
Jureczq nie zapomnijcie zabrać coś na rozgrzewkę ;-) bo jak Ci paluszki zmarzną to jak będziesz pstrykał fotki.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):Jureczq nie zapomnijcie zabrać coś na rozgrzewkę
Oczywiście Mariuszq,herbatka już w termosie ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
Wróciliśmy :-)
Dzięki JuraS za elegancki wyjazd. Polecieliśmy do Lasów Kozłowieckich, wracać mieliśmy w kierunku na Garbów, ale stwierdziliśmy, że raz za dużo byłoby pod wiatr, a dwa szkoda tego jesiennego lasu odpuszczać, no i pokręciliśmy się po lesie, a wróciliśmy przez Pólko i Dys. Odkryliśmy trochę fajnych ścieżek i doszliśmy do wniosku, że jeżdżąc do Kozłówki zawsze trzepiemy się prawie tymi samymi trasami, a tuż obok są takie fajne ścieżki ;-)
Zdjęcia będą wieczorem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
To widzę, że dzisiaj był dzień ustawek exclusive :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Trochę ZDJĘĆ ode mnie :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Ja również już jestem :-> .Dzięki Damianq za towarzystwo i fajną rekreacyjną przejażdżkę :-D .Było SUPER ;-) .Foty wyszły Ci rewelacyjne,ja jeszcze będę musiał potrenować :-) .Wieczorem spróbuję się za nie zabrać i powalczyć o udostępnianie :lol: .
Jednocześnie składam głęboką samokrytykę ,znowu nasz kochany Jureczek S,SKARBNIK,miał rację :-> .Popełniłem rażące błędy w obliczeniach :oops: ,i tak :
zamiast 60 km przejechaliśmy 63,zamiast średniej 15 km/h było 16,1 km/h i co najgorsze zamiast wrócić o 15:00 wróciliśmy o 15:30 Cry .Wyrażam głębokie ubolewanie i obiecuję,to się już nie powtórzy,będę bardziej przykładał się do planowania wycieczki :-P :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości