Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SOBOTA Z APARATEM W RĘKU,25.10.2014. g.11:00,skansen
#11
Cytat:
JuraS napisał(a):Jednocześnie składam głęboką samokrytykę ,znowu nasz kochany Jureczek S,SKARBNIK,miał rację :-> .Popełniłem rażące błędy w obliczeniach :oops: ,i tak :
zamiast 60 km przejechaliśmy 63,zamiast średniej 15 km/h było 16,1 km/h i co najgorsze zamiast wrócić o 15:00 wróciliśmy o 15:30 Cry .Wyrażam głębokie ubolewanie i obiecuję,to się już nie powtórzy,będę bardziej przykładał się do planowania wycieczki :-P :mrgreen: .
Powiedzmy, że mediana mieści się jeszcze w granicach normy, odchylenie standardowe całkiem nieduże więc zaliczam bez konsekwencji. :mrgreen: Ale to prawie na granicy poprawności :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
hmmm we dwójkę na tajniackiej ustaweczce, akty na łonie, łączę fakty.. :roll:
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Powiedzmy, że mediana mieści się jeszcze w granicach normy, odchylenie standardowe całkiem nieduże więc zaliczam bez konsekwencji. Ale to prawie na granicy poprawności
UFF ,olbrzymi głaz spadł mi z serca :mrgreen: ,dziękuję MISTRZU ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
radzik napisał(a):hmmm we dwójkę na tajniackiej ustaweczce
Jakiej tajniackiej, jak najzupełniej jawnej, temat od wczoraj był na forum ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Kurcze - słońce mieliście cały czas?
Odpowiedz
#16
Cytat:Kurcze - słońce mieliście cały czas?
Przez 95% trasy piękna słoneczna pogoda, dopiero w drodze powrotnej w Dysie się trochę przychmurzyło. Teraz widać kto ma lepsze szczęście do pogody ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
Panowie piękna wycieczka, cudowne jesienne widoki, fantastyczne fotki :-D
tylko..... niestety Waszym termosom daleko do naszych termosów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#18
Eliza napisał(a):Panowie piękna wycieczka, cudowne jesienne widoki, fantastyczne fotki
tylko..... niestety Waszym termosom daleko do naszych termosów
Dzięki Elizko ;-) ,nasze termosy są beznadziejne :-> .Uwaga zdjęcia:
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 4380231073
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
Eliza napisał(a):Panowie piękna wycieczka, cudowne jesienne widoki, fantastyczne fotki :-D
tylko..... niestety Waszym termosom daleko do naszych termosów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
+1 w całej rozciągłości :mrgreen:
Odpowiedz
#20
Dzięki Kasiu ;-) , ktoś może mi powiedzieć ,czy moje zdjęcia są udostępnione :?: :roll:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości