Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.11.2014, godz.14.30, LKJ
#11
Mgła rzeczywiście wyłaziła i wylazła :-P Fajnie ją było widać w świetle lampek, a czasem mniej fajnie jak w postaci skroplonej wody kapała z kasków. :->
Ale klimaty były świetne. Szczególnie kiedy jechaliśmy przez pola i wyłaniały się jakieś drzewa, przydrożne krzyże.
Dzięki Krzychu za wspólny przejazd.
A na koniec, a może powinno być na początek, spotkały nas na trasie same miłe niespodzianki :mrgreen:
Największą było spotkanie się z Papużkami no i nie obyło się bez wspólnego zdjęcia w trzech odsłonach. :-P .
Jadąc dalej spotkaliśmy Kingę, a jeszcze trochę dalej grupę z Welocypeda z naszym kolegą Markiem (Ex Driver)

MGLISTE KLIMATY
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Największą było spotkanie się z Papużkami no i nie obyło się bez wspólnego zdjęcia w trzech odsłonach.
Ciekawe kto się pierwszy o nie upomni ;-)

Tym razem Jurek był szybszy ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Mgła rzeczywiście wyłaziła i wylazła Fajnie ją było widać w świetle lampek

Jurek S napisał(a):Ale klimaty były świetne. Szczególnie kiedy jechaliśmy przez pola i wyłaniały się jakieś drzewa, przydrożne krzyże.

To są Jurku właśnie te klimaty moich solowych wyjazdów.
Jeszcze trochę i przypomnisz Sobie o Drodze Mlecznej :-D
Tylko trzeba wracać jeszcze później aby być daleko od miasta... zatrzymać się... wyłączyć światła...
Może wreszcie ktoś mnie zrozumie :-P :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#14
darist napisał(a):To są Jurku właśnie te klimaty moich solowych wyjazdów.
A to egoista ;-) Jest czas na solowe wyjazdy, ale jest też czas na dzielenie się. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Dzięki za żwawą jazdę.
Do następnego!
Odpowiedz
#16
Znakomite klimaty we mgle były dziś wieczorem, zwłaszcza w strefie ekonomicznej na Felinie - gęsta mgła, same budynki i puste drogi i żywego ducha. Czad Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Jadąc dalej spotkaliśmy Kingę, a jeszcze trochę dalej grupę z Welocypeda z naszym kolegą Markiem (Ex Driver)

To było miłe spotkanie. Stało się tak szybko że zdążyłem tylko powitać Jurka i już zniknęli . Mam nadzieję że "krzysiaczek" się nie obrazi. :-)
Odpowiedz
#18
darist napisał(a):być daleko od miasta... zatrzymać się... wyłączyć światła...
Może wreszcie ktoś mnie zrozumie :-P :-D

Ja Cię rozumiem...to samo mam...zatrzymać się... wyłączyć światła... zjeść batona, łyknąć z bidona, odsapnąć 10 sekund..i nak...ć dalej, szybciej, mocniej - jak wiater!!!! :-P Bo od tego je rower :mrgreen:

Ex Driver napisał(a):Mam nadzieję że "krzysiaczek" się nie obrazi. :-)

Yyyy? A za co tu się obrażać? :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
krzysiaczek napisał(a):Ja Cię rozumiem...to samo mam...zatrzymać się... wyłączyć światła... zjeść batona, łyknąć z bidona, odsapnąć 10 sekund..i nak...ć dalej, szybciej, mocniej - jak wiater!!!! :-P Bo od tego je rower :mrgreen:
Tak właśnie mieliśmy, tylko nie wiem jak długo dam tak radę :-P
Może wrócę do rodzinnych wyjazdów ;-) no bo KFIAT-y zdechły śmiercią naturalną :-|
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):no bo KFIAT-y zdechły

Mocno... może zwiędły... przekwitły... :-D
A może przez to "równouprawnienie" i wolą nak...ć jak krzysiaczek :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości