Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjście do teatru
#11
Yanq napisał(a):Już dawno proponował mi, że mógłby pokazać przy okazji tę instytucję od kulis. Zapytam czy z większą grupą też było by to możliwe.
Mogłoby być ciekawe.
Yanq napisał(a):Oczywiście rezerwacja najlepszych miejsc na spektaklu - gratis :mrgreen:
Jeżeli rzeczywiście ma taką możliwość to warto by było skorzystać. Może na 5 grudnia (piątek) na Seks nocy letniej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Przepraszam bardzo, ale to była sztuka alternatywna No i nie w teatrze. A to zobowiązuje
Teatr to nie tylko budynek, tylko ludzie go tworzący. Masz wątpliwości co do Teatru Rafika? ;-)
KermitOZ napisał(a):dres mi się pod pachą rozdarł
Od drapania się w pachę ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Jak nie macie zamiaru iść to teatru to po co Jurkowi paskudzicie w wątku? Żeby był nieczytelny?
Podobnie jest w tematach ustawek rowerowych...
SB jest od pierdaczenia niezobowiązującego. Jurek - najlepiej wywal wszystko co nie dotyczy tematu- łącznie z moim postem.
Odpowiedz
#14
krzysiaczek napisał(a):Jak nie macie zamiaru iść to teatru to po co Jurkowi paskudzicie w wątku? Żeby był nieczytelny?
Podobnie jest w tematach ustawek rowerowych...
SB jest od pierdaczenia niezobowiązującego. Jurek - najlepiej wywal wszystko co nie dotyczy tematu- łącznie z moim postem.
No cóż. Rozmowy o kulturze w dzisiejszych czasach stają się coraz trudniejsze :-P Szczerze powiedziawszy to co kiedyś zostałoby odrzucone i nazwane antykulturą dzisiaj zaczyna być jej wyznacznikiem. Undecided
Sam nie wiem czy "Seks nocy letniej" na podstawie scenariusza Woody'ego Allena nie jest zbyt dużym wyzwaniem dla mnie, ;-) ale zaciekawiła mnie konkluzja z krótkiej recenzji:
Wspólnie ze scenografem i autorem kostiumów Pavlem Hubičką i kompozytorem Piotrem Klimkiem podjął się wykreowania na scenie przy Narutowicza świata, w którym nie ma ważniejszej rzeczy niż miłość i seks. A że czasem w życiu bohaterów Allena tego brakuje, jeden z nich wymyśla i testuje kolejne wynalazki, w tym maszyny latające. Czy uda im się wznieść w górę i czy rzeczywiście to Eros rządzi światem, będzie można sprawdzić na deskach lubelskiego teatru już 29 listopada 2014 roku.
No to już teraz bez pierdaczenia, jak pisał krzysiaczek, kto byłby chętny na wyjście do teatru. To nie musi być ta sztuka to może być Książę i żebrak, Mistrz i Małgorzata, a może bardziej Wiele hałasu o nic Pod historyjką o piętrowej insynuacji w „Wiele hałasu o nic” Szekspir skrywa ważne dla naszego czasu pytanie o warunki istnienia dobra, które zwykliśmy nazywać prawdą. „W wiele hałasu o nic” obronią prawdę tzw. prości ludzie. Skrywa tam też autor subtelne analizy na temat: czym właściwie jest prawdziwa miłość… I nierozstrzygniętym pozostawia pytanie o tytułowe „nic”, o które tak wiele jest hałasu...
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
To może i bym się skusiła na ten "Seks" :lol: Jak już do Osterwy, to tylko na komedię Smile Ale to już dopiero w grudniu, listopad tak mam poplanowany, ze szpilki nie wcisnę Sad
Odpowiedz
#16
arta napisał(a):Jak już do Osterwy, to tylko na komedię Smile
Ja bym też optował za komedią. W takim razie trzeba by już planować na styczeń na SPEKTAKL "Wiele hałasu o nic" Oczywiście jak zbierze się grupa na grudzień to ja chętnie. Czekam na info od Janka w sprawie możliwości rezerwacyjnych. Mowa o listopad/grudzień bo na styczeń nie ma problemu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości