Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.11.2014 godz. 13.00, Uroczysko Dąbrowa nad Zalewem
#21
Powiem tak,mam kierowcę i mój kolega też...Także tak,jedziemy BMW :-P
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#22
Yanq napisał(a):PS. Kierowca poszukiwany na gwałt
Yanq, a kto Ci się teraz zgłosi jak już wiadomo co chcesz zrobić z kierowcą ;-) :mrgreen:
Odpowiedz
#23
np ja :!: :oops:
Odpowiedz
#24
Radzik!!!!!!!!!!! :evil:
Odpowiedz
#25
Ja z Radzikiem pijemy wode już ze 2 miechy nie wiem nie dojdziem yakże tego :oops: :oops: :oops:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#26
BMW zatankowane do pelna, ale cos tu cisza, bedzie cos z tego, czy ustawka odwolana?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#27
to był znów jakiś żart, czy co? objechałem zalew wzdłuż i wszerz i nikogo nie spotkałem
Odpowiedz
#28
radzik napisał(a):to był znów jakiś żart,
radzik napisał(a):nikogo nie spotkałem
Fajnie , w takim razie pierwszy!!!!Dzięki dziewczyny za pomysł i organizację zakończenia sezonu 2014 :-D .Co oczywiście nie oznacza zakończenia jazdy na rowerze w tym roku :mrgreen: :!:
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 2591147809
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#29
Woooow! Ale czad! Big Grin Jadłbym taki tort Big Grin Mario, gratulacje. Ogromne brawa dla całej ekipy, która przygotowała to przyjęcie, tort i statuetkę! Smile Jestem pod wielkim wrażeniem, świetne! Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#30
Fajnie było, miło było się spotkać w Waszym towarzystwie. Mario, gratulacje za Twój przebieg.
Dzięki za dzisiejsze popołudnie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości