Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.11.2014 godz. 13.00, Uroczysko Dąbrowa nad Zalewem
#31
Zrobiliście mi tak wielką i bardzo bardzo miłą niespodziankę, że do tej pory nie mogę znaleźć odpowiednich słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Po prostu mnie zamurowało Confusedhock: Dziękuję Wszystkim którzy maczali w tym palce, jesteście kochani. Sezon się powoli kończy więc podziękuję Wszystkim z którymi miałem zaszczyt i przyjemność pokonywać w tym roku kolejne kilometry.
To dzięki Wam mi się to udało. Dobrze że jesteście :mrgreen:
Statuetka jest rewelacyjna a tort był pyszny :-D

PS. Przyszły sezon też będzie ciekawy ;-) (już nie mogę się doczekać :mrgreen: )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#32
Chyba wyszło? Nie? ;-)
Dziękuję Wam wszystkim, że byliście. Przepona i mięśnie buzi dawno tak nie pracowały, ale jakoś zawsze w Waszej obecności :mrgreen:
Mariuszek cały zadowolony znaczy, że nam wyszło :-D Mina Twoja, bezcenna :mrgreen:
Zdjęcia za chwilę bo się ładują no i standardowo nie będę robiła selekcji tylko poobracam :-P
Odpowiedz
#33
Jak zwykle spotkanie z Wami = kupa śmiechu i super zabawa :mrgreen:
Było wszystko co trzeba: doborowe towarzystwo, gratulacje i prezent dla Mariuszka, pyszny tort od Yaneczka, wyborne winko pite w kryształowych kieliszkach ;-) , pyszne jedzonko z grilla, muzyka od Radeczka, wspólne wypady na "jagody", był Damianek pod dachem :mrgreen: , wygłupom nie było końca a nad wszystkim czuwał i filmował wszystko ukrytą kamerą nasz admin Mariox :mrgreen:
Dziękuję Wszystkim za super popołudnie :-D do następnego :-D

Na koniec kilka foteczek https://plus.google.com/photos/10294059 ... w-3a753ORw
Odpowiedz
#34
Ja chyba będę musiał zrezygnować z pracy.
Takie spotkania mnie omijają...
Cieplej na sercu, że chociaż na zdjęciach widzę Wasze radosne buźki :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#35
darist napisał(a):Ja chyba będę musiał zrezygnować z pracy.
Dareczq wystarczy zsynchronizować nasze grafiki ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#36
Prawda czasu, prawda ekranu ;-) klik
Odpowiedz
#37
Dzięki wszystkim za to popołudnie - fajnie było Was zobaczyć bez rowerów, niektórych to nie widziałem już dłuższy czas ;-) No i dziś pierwszy raz jeździłem rowerem miejskim - co prawda wywaliłem się na zakręcie, ale teraz robią te rowery jakieś dziwne - na swoim bym się nie wywalił :-P No i coś mi się porąbało w aparacie - nie zapisało się żadne zdjęcie, które dziś robiłem Undecided
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#38
Nastepnym razem przyjecie w piatek/sobote i zostajemy na noc, bo co sie witalismy, to juz zegnalismy.. i jak zyc w takiej sytuacji...



Aha, ze zgubilem rower to wszyscy wiemy, ale to pikus.
Gdzie jest moje BMW ?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#39
sprzedam BMW!
Odpowiedz
#40
Banda Wariatów :!: Tyle, że niezwykle sympatycznych i zupełnie nieszkodliwych gdyby jeszcze ktoś nie wiedział. Dzięki każdemu z osobna kto znalazł trochę chęci i chwilę czasu, żeby dziś się spotkać.
Mario - jeszcze raz gratulacje za Twój tegoroczny przebieg.
PS. Od siebie dodam tylko, że Eliza została zapięta :oops: ,
BMW to super sprawa 8-) , a Damian wyraźnie dziś wzbił się na wyżyny - najpierw przez płot a później najwygodniej było bliżej dachu.
No i następnym razem trzeba administracji zwrócić uwagę, żeby komin od paleniska odetkali :mrgreen:
Super imprezka :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości