Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.12 Bieg Mikołajkowy w Radawcu
#1
Hej

W pakiecie z rajdem, który był na wiosnę trzeba zrobić bieg i ten bieg będzie w sobotę, poniżej plakat i program Smile Zapraszam wszystkich serdecznie, bieganie nie jest nawet w połowie tak fajne jak jazda rowerem, ale też jest fajne i potrafi sprawić sporo przyjemności Smile Jeśli ktoś nie ma ochoty biec to będę wdzięczny za pomoc na miejscu w dniu imprezy (między 10:30 a 12:30) Smile Puśćcie info do swoich znajomych, którzy biegają Smile

[Obrazek: bieg%20miko%B3ajkowy%20plakat%20-%20ma%B3y.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Biegać to raczej nie zamierzam (jestem na to za leniwy ;-) ) ale jeśli tylko nie będzie zasp na "19" to się pojawię i cosik tam pomogę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Czy ktoś oprócz Mariobikera i Yanq się wybiera na bieg? Zależy mi na tym, żeby jeszcze przynajmniej 3 osoby pomogły na miejscu, najlepiej członkowie Stowarzyszenia, ale nie tylko Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Jeśli nie będę musiał iść w sobotę do pracy i nic innego nie stanie na przeszkodzie, to postaram się pojawić. Ale to czy będę miał wolną sobotę, to będę wiedział dopiero jutro późnym popołudniem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Proszą nie zapomnieć o Arrow http://gadzet24.com.pl/media/catalog/pr ... r89063.jpg :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Startujemy z Rado o 9.30 ze skrzyżowania Kraśnicka/Jana Pawła II, tak żeby parę minut przed godziną 10.00 być na lotnisku. Jak ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszamy.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Panowie, dzięki Smile Weźcie koniecznie aparaty, w ogóle najlepiej jakby ktoś z lustrzanką się pojawił Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Na ten moment wygląda, że jednak o 10 muszę być gdzie indziej :-(
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#10
Trochę zdjęć ode mnie Arrow ZDJĘCIA
Sceneria dzisiaj rzeczywiście była bajkowa :-)
Dzięki wszystkim i do następnego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości