Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
soltys   03-07-2009, 19:37
#11
Hey! dziś z Pawłem sie ustawiłem w Zawieprzycach żeby pojeździć po jeziorach i koniecznie popływać kajakami (wprawić sie przed rzecznymi spływami) :-) Najpierw z Pawłem dotarliśmy do Rogóźna, ale recepcjonista powiedział, że cały sprzęt pływający należy do wędkarzy. Lipa, więc pojechaliśmy nad Piaseczno, a tam wypożyczalnia sprzętu całkiem zamknięta. Lipa po raz II Undecided W okolicy jezior dużo, więc pojechaliśmy nad Łukcze. W recepcji bardzo miła pani powiedziała że jest wypożyczalnia sprzętu ale w innym ośrodku, po długisz poszukiwaniach wjazdu na "plaże" (kilkadziesiąt m2) znależliśmy maleńką wypożyczalnia sprzętu wodnego :mrgreen: wypożyczenie kajaka za całego piątakaBig Grin Wzięliśmy dwójkę i popływaliśmy w pięknym słońcu na pewno ponad godzinę. Ratownicy policzyli nam tylko za godzinkę, więc miodzioBig Grin I jeszcze zapiekanka nad Rogóźnem i powrót do domu...Pawłowi wyszło 120 km a mi 85 Wink
Wyjazd bardzo udany, jeśli są chętni pośmigania po jeziorku to trzeba pomyśleć. jest możliwość wcześniejszego zadzwonienia i wybadania sytuacji, zarezerwowania sprzętuWink pozdrawiam Wink

Pozdrawiam - michał Wink
Karola   13-07-2009, 20:25
#12
Temat znowu podciągam do górySmile
Wstępny plan (o ile nam go pogoda nie rozwali) to weekend 25/26 lipca. Chcemy zorganizowac spływ dwudniowy z noclegiem gdzieś na trasie. Planujemy spływ po Tanwii. Tak wyglądają bardzo wstępne plany moje i Magdy.
Jeżeli ktoś się pisze to niech się wpisze do niedzieli (19 lipca) bo musimy wiedziec ile potrzeba nam kajaków i miejsc noclegowych.
Oczywiście jak ktoś chce może zaproponowac coś innego my chętnie się wtedy dołączymySmile

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Seb   14-07-2009, 00:11
#13
Kajakowy Spływ Tanwią Smile Świetny pomysł
Moje okolice... Prawie bo Tanwią nie płynąłem jeszcze kajakiem (za to Wieprzem kilka razy)
Wstępnie się zapisuję i jeżeli nic się nie wydarzy konkretnego do 19 lipca to mógłbym się z wami wybrać na dwa dni...
Tylko, że ja będę na miejscu w tym czasie (Roztocze) i chyba nie będzie problemu dołączyć do was po prostu jak dojedziecie na miejsce??

Karola napisał(a):Wstępny plan to weekend 25/26 lipca. Chcemy zorganizowav spływ dwudniowy z noclegiem gdzieś na trasie. Planujemy spływ po Tanwii.

A jakieś plany wstępne gdzie byłby nocleg?
soltys   14-07-2009, 10:05
#14
heY! ja wstępnie bym sie pisał, wiem że to jeszcze trochę czasu ale wiadomo może jakie będą koszty? z kąd zaczyna sie trasa spływu? czy będzie jakiś transport bagażów itd... ;-)

Pozdrawiam - michał Wink
Karola   14-07-2009, 10:24
#15
soltys napisał(a):ale wiadomo może jakie będą koszty? z kąd zaczyna sie trasa spływu? czy będzie jakiś transport bagażów itd... ;-)
Jeszcze same nie wiemy skąd będziemy startować ponieważ chcemy znaleźć taką firmę, która będzie miała najbliżej swoją bazę czyli jeżeli znajdziemy jakąś firmę w jakiejś małej mieścinie blisko rzeki to stamtąd będziemy zaczynać. Ma to na celu ograniczyć koszty transportu do minimum. Ale konkretów jeszcze podać nie możemy.
Jeżeli chodzi o koszty to na pewno kajak ok. 35 zł plus nocleg jakieś 30 zł.
Transportu bagażu nie będzie. Bagaż zostawisz w swoim samochodzie którym dojedziesz na Roztocze.

Seb napisał(a):A jakieś plany wstępne gdzie byłby nocleg?
Na to pytanie teraz nie znam odpowiedzi.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Wawerka   14-07-2009, 11:00
#16
nocleg wstępnie w Wólce Biskiej
bagaży nie zostawiamy w samochodzie, tylko bierzemy ze sobą do kajaka, niektóre firmy wynajmujące kajaki pożyczają też takie worki wodoszczelne, a jak nie to trzeba sobie porządnie zapakować wszystko np. w mocne worki na śmieci, a jak ktoś ma dry-e Crosso (sakwy) to też się świetnie nadaje
Karola   15-07-2009, 22:21
#17
Troszkę konkretów:
- trasa spływu to Osuchy - Wólka Biska - Harasiuki
Pierwszego dnia wyruszamy z Osuch i będziemy cały dzień płynąć do Wólki Biskiej w której mamy nocleg.
Drugie dzień zaczyna się w Wólce i stamtąd będziemy płynąć jakieś 4h do Harasiuk.
Samochody zostawiamy w Osuchach i jak dotrzemy na miejsce noclegu to właściciel kajaków zabiera kierowców do Osuch po samochody.
- nocleg
Nocleg będziemy mieć w Wólce Biskiej. Domek w którym będziemy spac to niestety nie hotel 5-gwiazdkowy. W domku nie ma biężącej wody, prąd jest z agregatu, kibelek to sławojka. Łóżka to dwie podwójne wersalki plus dwa łóżka polowe czyli teoretycznie jest nocleg tylko dla 6 osób ale zostaje jeszcze podłoga :mrgreen: Proponuje, żeby każdy wziął ze sobą karimatę i śpiwór bo nigdy nie wiadomo kto na tej podłodze wyląduje :-D Na miejscu będziemy mogli zrobic grilla albo ognisko.
- koszt
Koszt całej imprezy to 50 zł. Możliwe, że ta cena ulegnie małej zmianie ale o ile to będę wiedziała w poniedziałek bo nie wiem czy np. za ognisko będziemy musieli dodatkowo płacić.
- osoby, które jadą
Na dzisiaj 100% pewni to: Wawerka, Bart, Kola, Sołtys, Seb i ja.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
KermitOZ   15-07-2009, 22:29
#18
Karola napisał(a):W domku nie ma biężącej wody, prąd jest z agregatu, kibelek to sławojka. Łóżka to dwie podwójne wersalki plus dwa łóżka polowe
Ale bieda Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   15-07-2009, 22:33
#19
KermitOZ napisał(a):Ale bieda Big Grin
Ty jesteś zainteresowany wyjazdem czy tylko posty nabijasz?

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
KermitOZ   15-07-2009, 22:37
#20
Byłem, ale już nie jestem Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.