Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.12, g. 16 - Slajdowisko "Amsterdam-Kolonia na rowera
#1
Witam

Slajdowisko Mikołajkowe nam uciekło, a że jak wiadomo grudzień bez slajdowiska to prawie jak grudzień bez świąt to zapraszam na najbliższą niedzielę Smile

Na inaugurację sezonu wystąpią Michał Gaborski, Kacper Kulik i Michał Orlik, którzy na przełomie czerwca i lipca odbyli wyprawę rowerową w pięcioosobowej grupie, którą nazwali "O pięciu takich, co przejechali Europę" . Podczas wyjazdu przejechali 900km w 10 dni, odwiedzając Belgię, Holandię, Francję, Luksemburg i Niemcy. Nazwa grupy nie jest przypadkowa, ponieważ na kolejne lata planują dalej zwiedzać w ten sposób Europę, w 2015 będzie to Wielka Brytania i Irlandia Smile

Zapraszam wszystkich w nowe miejsce, w którym dostępne są wszelakie trunki, od tego najbardziej kolarskiego, czyli świetnej kawy zaczynając, na różnych rodzajach piwa kończąc. Nie bez przyczyny Szklarnia tytułuje się Kawiarnio-Księgarnią Wink

Niedziela, 21. grudnia 2014, godz. 16
Szklarnia w Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12
Wstęp wolny!

PS. W Szklarni na co dzień jest około 50 miejsc, myślę, że jak dobrze ścieśnimy to powinno wejść sporo więcej osób, ale mimo wszystko jeśli komuś zależy na dobrym miejscu to proponuję przyjść wcześniej Smile W CK jest bezpłatna szatnia przy wejściu, pamiętajcie o tym i nie targajcie ciuchów na slajdy Smile

[Obrazek: Slajdowis_whqehpp.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Przypominam, że dzisiaj startujemy ze slajdowiskami, godz. 16, Szklarnia w CK Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
I jak było? Się pytam ... Frekwencja dopisała ? Miejscówka ok ? Jakieś zdjęcia ktoś wrzuci ? Wielcem ciekaw ..
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Pierwsze slajdowisko zaliczone. Trójka z pięciu podróżników opowiedziała o wspólnej wakacyjnej podróży rowerowej po Holandii, Belgii, Luksemburgu, Francji (niemal jedną nogą ale zaliczone bo zdjęcia mieli :-P ) i Niemczech.
Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale było wg mnie 40-50 osób. W sam raz jak na to miejsce wszystkie siedzące miejsca były zajęte. Lokal to w zasadzie kawiarnia więc trzeba przychodzić najedzonym ;-) oczywiście ciepłe napoje i piwko jak najbardziej.
Swoich zdjęć tym razem nie mam.
Jeśli moja prywatna opinia Cię Rado interesuje to sam pokaz, temat wyprawy i miejscówka - powiedzmy neutralnie :-P ani się nie zachwyciłem, ani nie mam większych uwag.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Dzieki Janek. Jednak na kogo to na kogo, ale na Sawickiego mozna zawsze liczyc :-) Rodzina über alles ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Mi się spodoba filmik przed pokazem zdjęć dynamiczny bardzo przyjemnie się oglądało. Same zdjęcia i relacja słowna trochę słabiej już
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości