Strony (2):    1 2
nietutejszy   29-12-2014, 00:38
#11
Albo statywik albo jakaś podpórka (barierki na mostkach, płotki itp. ładnie działają) i bardzo dobrze - zwłaszcza te industrialne obrazki sięmniepodobająsię. A tak w ogóle to "owyglizdy" można było parę dni wcześniej zapodać temat to bym się zmobilizował do wyczyszczenia i przesmarowania pojazdu i pewnie się przyłączył...

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Yanq   29-12-2014, 00:50
#12
damian.s napisał(a):...czy był jakiś statyw?
Nie, no statywik oczywiście
nietutejszy napisał(a):można było parę dni wcześniej zapodać temat to bym się zmobilizował
to tak spontanicznie wyszło bo popatrzyłem na prognozy pogody i od jutra ma zacząć wiać mocniej a dzisiejszy dzień miałem zajęty. Na choinkę się dołączaj

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
kofi   29-12-2014, 02:06
#13
bardzo zacnie Smile ps chyba lepszy sprzęt niż ostatnio na biegu Mikołajkowym Smile Kiedy robisz powtórkę?Smile może w Środę w dzień?Smile
katka   29-12-2014, 08:32
#14
Yanq napisał(a):W Świdniku, u celu -przy fontannie, tradycyjnie grupowe zdjęcie z ustawki
Idę o zakład, że jeden za drugim się ustawiliście ;-)
Yanq napisał(a):nie mogłem sobie poradzić z tym niebieskim światłem więc jest jakie jest - krytyki nie przyjmuję 8-)
A pochwały Pan przyjmuje? Bo mnie się ta neonowa niebieska poświata bardzo podoba :mrgreen:
mariox   29-12-2014, 09:35
#15
Fajnie, że Ci się chciało, Yanq pojechać. Miło teraz popatrzeć na fotki.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.