Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.01.2015, godz. 13.00, Łukoil JPII
#21
arta napisał(a):A, no i pierwsza wymiana dętki t
Jak ja kiedyś złapałem gumę w Nowy Rok, to potem łapałem przez cały rok ;-)
Tobie tego nie życzę ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
meeg napisał(a):
arta napisał(a):
meeg napisał(a):rękawiczek podwójnych nie założyłam i niestety palce zaczęły mi kostnieć z zimna.

Dobrze grzeją tylko rękawiczki w reniferki - każda porządna szykowna rowerzystka to wie! ;-)

:mrgreen: qurcze - porządna nie jestem i dlatego nie wiedziałam ;-) :lol:


Do porządku doprowadza regularne czytanie radyjka ;-) Przedwczoraj na SB do porządku w sprawie ubioru rowerowego doprowadzał Rado – stąd wiem o reniferkach ;-)

meeg napisał(a):Super się bawiliście!!!

Pozdrawiam Was gorąco i życzę wielu miłych chwil na rowerze w 2015 r i przejechania setek i tysięcy km. Oczywiście życzę też zawsze dobrej pogody i aby okna pogodowe, na które często tak czekamy zawsze przyszły w odpowiednim czasie. :lol: Dobrego i pomyślnego 2015 roku!!!!

Wzajemnie :-)



mariox napisał(a):
arta napisał(a):A, no i pierwsza wymiana dętki t
Jak ja kiedyś złapałem gumę w Nowy Rok, to potem łapałem przez cały rok ;-)
Tobie tego nie życzę ;-)


To nie guma, tylko mój wieczny problem z prehistorycznymi wentylami. Ale nowy rok niesie zmiany Big Grin więc będę miała już normalne, a właściwie to w 50% już mam ;-)
Odpowiedz
#23
meeg napisał(a):Pozdrawiam Was gorąco i życzę wielu miłych chwil na rowerze w 2015 r i przejechania setek i tysięcy km. Oczywiście życzę też zawsze dobrej pogody i aby okna pogodowe, na które często tak czekamy zawsze przyszły w odpowiednim czasie. :lol: Dobrego i pomyślnego 2015 roku!!!!
Dziękujemy i do zobaczenia :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Eh, właśnie sobie porządkowałem zdjęcia z ostatnich spotkań i ustawek, no i na dzisiejszą ustawkę założyłem nowy folder - rok 2015. I tak sobie uświadomiłem, że zaczyna się trzeci rok z Wami. Wprawdzie formalnie zacznie się on na początku kwietnia, bo w kwietniu 2013r pojawiłem się pierwszy raz na ustawce, ale dziś zaczyna się kalendarzowo (no dobra - wczoraj ;-)). Z tego miejsca chciałem Wam podziękować za wspólnie spędzone chwile, zarówno te rowerowe, ale nie tylko, bo poznałem tu osoby, z którymi można razem pójść na koncert, do czytelni, do kina itp. I mam nadzieję, że w nowym roku takich okazji będzie jeszcze więcej ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#25
To i ja się podepnę do podziękowań ,ponieważ wczoraj minął równy rok od mojej pierwszej ustawki z RL.Oby więcej takich lat :p
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#26
No to i ja się dołączę do podziękowań. U mnie jeżdżenie z RL-em zatoczyło koło, bo moja pierwsza ustawka też się zaczęła od problemu z wentylem Big Grin Później miałam prawie roczną przerwę, bo różne sprawy miałam na głowie i nie miałam czasu na rowerowanie, a zaczęłam jeździć już tak na dobre od przełomu lipca i sierpnia tego roku i w Dylach byłam na świetnej! pierwszej kilkudniowej wyprawie z Wami. A później było już tylko lepiej – medale na zawodach itd. :mrgreen:

A w ogóle to się nie spodziewałam, że na forum rowerowym spotkam takich świetnych ludzi, nie tylko zakręconych na punkcie rowerów, ale o tak szerokich zainteresowaniach! Super, że można z Wami porozmawiać i o muzyce, i o książkach, i o filmach i wymienić się przepisami kulinarnymi :-D No i to niezrównane RL-owskie poczucie humoru :-D Czasem na forum tak dajecie czadu, że chyba cały pion w moim bloku ma dość mojego śmiechu :-D

Do zobaczenia na kolejnych ustawkach - rowerowych i nie tylko ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości