Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.01.2015, godz. 13.00, Łukoil JPII
#11
Dzięki :-) Piknik na serwetce Krzysia i pierwsza wywrotka na dobre rozpoczęcie roku zaliczone ;-)

A, no i pierwsza wymiana dętki też :-D Dzięki za pomoc ;-)
Odpowiedz
#12
Na Marinie koło wieży
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#13
meeg napisał(a):rękawiczek podwójnych nie założyłam i niestety palce zaczęły mi kostnieć z zimna.

Dobrze grzeją tylko rękawiczki w reniferki - każda porządna szykowna rowerzystka to wie! ;-)
Odpowiedz
#14
Pierwsze kilometry w 2015 roku zrobione - u mnie całe 20, Nowy Rok powitany :-)
Chodniki w mieście to masakra, zdecydowanie lepiej jechać ulicami, ścieżka nad zalew przejezdna, chociaż momentami trzeba bardziej uważać - jeden ślizg kontrolowany zaliczony ;-)

meeg napisał(a):Ilość osób wywnioskowałam ze śladów ;-)
Ilość śladów mogła być myląca, bo przed nami też były ślady, a w drodze nad zalew spotkaliśmy Daniela który wracał znad zalewu.

Na koniec kilka zdjęć: https://plus.google.com/u/0/photos/1154 ... 2597625265

Dzięki wszystkim i do następnego :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Miło było spotkać .Po drodze pojechałem na miasto i zaliczyłem jeszcze 2 gleby.
Meeg a Ciebie chyba mijałem koło wyjazdu ze ścieżki na Jana Pawła :-P

Niech się 2015 kręci ! Wink
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#16
No moje kolarze nie 2015 się kręci
https://plus.google.com/u/0/10212323531 ... 0699816230

P.S. ładne hejnały wytrąbiliśmy z Mariobikerem Smile
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#17
Dziękuję za bardzo miłe spotkanie :-D Po świąteczno-sylwestrowym obżarstwie tego mi było trzeba :mrgreen:
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!
KrzysiekP napisał(a):ładne hejnały wytrąbiliśmy z Mariobikerem Smile
Jak za starych czasów ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
damian.s napisał(a):Ilość śladów mogła być myląca, bo przed nami też były ślady, a w drodze nad zalew spotkaliśmy Daniela który wracał znad zalewu.

Zasugerowałam się śladami na Jana Pawła od stacji paliw w dół - na ścieżce wzdłuż Bystrzycy śladów już było całkiem dużo jak na tę pogodę Smile
Odpowiedz
#19
Danielw78 napisał(a):Meeg a Ciebie chyba mijałem koło wyjazdu ze ścieżki na Jana Pawła :-P

Niech się 2015 kręci ! Wink

Możliwe :-) Mijałam się z rowerzystą nieopodal takiego mini boiska do siatkówki a teraz placu dla rolkarzy.
Odpowiedz
#20
arta napisał(a):
meeg napisał(a):rękawiczek podwójnych nie założyłam i niestety palce zaczęły mi kostnieć z zimna.

Dobrze grzeją tylko rękawiczki w reniferki - każda porządna szykowna rowerzystka to wie! ;-)

:mrgreen: qurcze - porządna nie jestem i dlatego nie wiedziałam ;-) :lol:


Super się bawiliście!!!

Pozdrawiam Was gorąco i życzę wielu miłych chwil na rowerze w 2015 r i przejechania setek i tysięcy km. Oczywiście życzę też zawsze dobrej pogody i aby okna pogodowe, na które często tak czekamy zawsze przyszły w odpowiednim czasie. :lol: Dobrego i pomyślnego 2015 roku!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości