Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.01, g17 - Slajdowisko "Składakiem po Tajlandii"
#1
Hej

W najbliższą niedzielę wystąpi znana i lubiana gwiazda slajdowisk z poprzednich lat - Przemek Woźniak. Fan Coli, Burgerów, darmowego Wifi oraz składaków, pod koniec ubiegłego roku zwiedzał Tajlandię i w najbliższą niedzielę opowie nam o tej podróży. Pozycja obowiązkowa jeśli chodzi o slajdowiska.

Tym razem nie będzie obsuwy, zaczynamy punkt 17, ale jeśli komuś zależy na dobrym miejscu to zapraszam najpóźniej o 16:30.

Niedziela, 18. stycznia 2015
Szklarnia w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12)
Wstęp wolny!

[Obrazek: Slajdowis_wrsxanx.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Piszę się na slajdowisko :lol:
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#3
Dziwne, że to zdjęcie jest na plakacie, zdjęcie rowerów na plaży o wiele lepiej wyszło chłopakom na Phuket http://przamak.blogspot.com/ :]

Mam nadzieję być na slajdowisku, jeszcze nie słyszałem opowieści, aby same zdjęcia :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie najfajniejsze slajdowisko w tym sezonie jak dotychczas szkoda, że znów z problemami.
Chłopaki wysoko wieszacie poprzeczkę - robaczki jako załącznik do prezentacji - nie omieszkałem spróbować, wrażenia zostawiam dla siebie :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Yanq - to Ty byłeś dziś na slajdowisku??
A slajdy i opowieść rzeczywiście ciekawa i dobrze zaprezentowana - podobało mi się.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Spóźniłem się kwadrans bo na pizze w Kazimierzu trzeba było o 15 minut dłużej czekać ale byłem (z os. towarzyszącymi) - stałem na samym końcu i co drugie słowo łapałem ;-) czuję duży niedosyt
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości