Mariusz-Finch   27-09-2009, 18:49
#1
hej wszystkim :mrgreen: :mrgreen:
po dłuższym namyśle postonawiłem założyć nowy temat.
Od razu napiszę : nie chodzi o to abym się tu promował,robił sobie reklamę i szukał poklasku wśród Forumowiczów - nic z tych rzeczy !!!!!
Od kilknustauuuuu miesięcy rower jest /dosłownie/ cześcią mojego życia - zostawiłem samochód /lub zostawiam kiedy mogę / ,a od kiedy poznałem WSPANIAŁYCH LUDZI Z ROWEROWEGO ....i wpadłem na taki na pomysł :
każdy z Nas ma/posiada jakieś umiejętności,zdolności, są wśród Nas tacy,którzy ich nie posiadają,a może akurat potrzebowali by pomocy akurat tych osób.
Jako pierwszy /od siebie/ napiszę tak :
pomogę jednej "na bank",a jak czas pozwoli to dwóm osobom z języka angielskiego /podkreślę jeszcze raz : nie chodzi o to aby się chwalić swoim wykształceniem czy też osiągnięciami,bo Ci co mnie znają to wiedzą /
Jeśli ktoś ma i może coś zaoferować od siebie dla drugiej osoby to po prostu ..... piszcie
niech będzie to taka "giełda" między Nami - wzajemnej pomocy.
Mam nadzieję,że nie popełniam gafy dając tego posta,a robię to BEZINTERESOWNIE :mrgreen:
ZOBOWIĄZUJE SIĘ pomóc za 0 zł
postaram się przez cały rok szkolny /już się zaczął /
poziom nie ma znaczenia - może być matura -NAJCHĘTNIEJ :mrgreen:
piszcie na PW /zainteresowani/
Pozdrawiam i miłej nauki tym, którzy w tym roku zdają np.maturę :mrgreen: :mrgreen:
Mariusz
kreciczek   27-09-2009, 19:56
#2
czyżby anglista?;] już po mgr czy jeszcze w trakcie?
Mariusz-Finch   27-09-2009, 21:04
#3
kreciczek napisał(a):czyżby anglista?;] już po mgr czy jeszcze w trakcie?
- już dawno po studiach :mrgreen: i......tyle w temacie :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
marcin0604   28-09-2009, 15:56
#4
Mariusz-Neways napisał(a):Mam nadzieję,że nie popełniam gafy dając tego posta
Mariusz

O gafie nie może byc tutaj mowy. Bardzo ładnie z Twojej strony.
Pogromca z Lbn   18-10-2009, 13:29
#5
Mariusz, aktualne z Angielskim na poziomie matury?

Ze swojej strony jedyne co mi przychodzi na myśl to przynajmniej nauczenie podstaw "maszynopisania" (pisanie bezwzrokowe na klawiaturze, ale to już prawie każdy umie :mrgreen: ).
Mariusz-Finch   18-10-2009, 15:42
#6
hej :mrgreen:
teoretycznie,post jest aktualny - będzie zależało jaki masz rozkład zajęć i czy Twój wolny czas pokryję się z moim - post jest ponad miesiąc czasu ..ale rozumiem,że kazdy potrzebuje czasu aby podjąć decyzję nawet tak w sumie niewielkiej wagi jak ta :mrgreen:
Napisz mi na Priv kiedy dysponujesz czasem /wszystkie możliwe terminy i dni/
i czy masz zamiar zdawać maturę na poziomie podstawowym czy rozszerzonym
Pozdrawiam
Mariusz
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.