Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włóczęga Północy 3 ,Dworzec PKP 4.06.2015 g.7:10
#11
Jak dobrze liczę to chciałem zarezerwować 9 i 10 miejsce dla siebie i mojej Reńki. Wstępnie też - do stolicy, a na pewno z Parczewa jechałbym rowerem więc Full Bike raz jeszcze.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#12
Jest komplet Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: ;-) .
Wobec powyższego będę negocjował jeszcze dwa miejsca noclegowe.Dwie osoby jeszcze mogłyby pojechać ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
Dobrze,
w takim układzie poproszę zapisać Renatkę, mojego kolegę od sztangi - holdena i mnie.
Jak sie nie zwolni miejsce,mogę spać, tak jak na Roztoczu, z Radkiem.
Dziękuję.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Bartku, wydrukuj sobie listę od Jurasa i najzwyczajniej w świecie
ich likwiduj
staraj się wspinać ku górze listy :roll:
Odpowiedz
#15
Będę kombinować jak do Was dołączyć, myślę, że całych 4 dni nie będę miała wolnych. O nocleg dla mnie proszę na razie się nie martwić ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Lista ta zaczyna mi przypominać w 97%...7 grupę pielgrzymkową :mrgreen: .O.K. ,lista jest zamknięta :-( ,jeżeli jeszcze będą chętni to będziemy tworzyć listę rezerwową,kolega Bart jedzie na własne ryzyko :roll: .A poważnie to jest tak, drugi i trzeci nocleg to się da jakoś Go upchnąć i może spać z Rado :-> [ale to już decyzja Heni] :-D ,to są bowiem ośrodki prywatne
.Natomiast pierwszy nocleg to jest Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej,który potwierdza rezerwację dla 12 osób w trzech domkach.Tam mogą nas policzyć :-P .Sugeruję aby kolega Bart zabrał namiocik 1-osobowy,chyba ,że ktoś wcześniej zrezygnuje.
W okolicy Popowa są jeszcze inne kwatery ,ale albo rezydencje z cenami 55 zł,60 zł,100zł,za jedną noc w agro :!: ,albo o małej liczbie miejsc.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
Yanq napisał(a):Wstępnie też - do stolicy,
Janeczku z wielką przyjemnością odprowadzę Cię do Warszawki :mrgreen:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kzptemxnoaiptlzr
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
JuraS napisał(a):Natomiast pierwszy nocleg to jest Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej,który potwierdza rezerwację dla 12 osób w trzech domkach.Tam mogą nas policzyć
Ja myślę, że tam to możemy się spodziewać nawet apelu wieczornego i porannego, wszak strażnicy muszą trenować :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
To ja poproszę o zajęcie miejsca dla ani.j ..... przecież wiadomo, że my oddzielnie nie jeździmy ;-)

myślę, że jeszcze sporo roszad zainteresowanych będzie z racji tak wczesnego terminu zapisów

p.s. jak zabraknie miejsca to Ania może spać ze mną..... :-P :lol:
Odpowiedz
#20
mariobiker napisał(a):Janeczku z wielką przyjemnością odprowadzę Cię do Warszawki
Nim założyłem ten temat Mariuszq,wiedziałem ,że TAK BĘDZIE :mrgreen: .
renania napisał(a):To ja poproszę o zajęcie miejsca dla ani.j
Wpisuję Anię na pierwsze miejsce listy rezerwowej ;-) .

Jeszcze o wyżywieniu:
-Popowo-Parcele,nocleg pierwszy,tu nie możemy liczyć nawet na czarny chleb i czarną kawę :mrgreen: ,trzeba będzie zjeść chyba w Serocku,pewnie znajdziemy tam pizzerię lub zajazd,cena noclegu 47 zł,domki na przystani,więc oznacza to chyba,że nad samym Bugiem,
-Drohiczyn,nocleg drugi,można zamówić będzie obiadokolacje w cenie 20 zł,śniadanie 15 zł,jest miejsce na ognisko,nocleg 30 zł,blisko nadbużańskiej skarpy,
-Neple,nocleg trzeci,można zamówić catering ,miejsce na ognisko,nocleg 30 zł nad Krzną,blisko jej ujścia do Bugu,
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości