Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólnota na rowerze
#1
Temat nawiązujący do pomysłu Duszpasterstwa rowerzystów. Jak pamiętacie było trochę dyskusji, czasem nawet bardzo burzliwych ;-) , ja sam ciągle się zastanawiam jak to miałoby wyglądać. Doszedłem do wniosku, że Duszpasterstwo byłoby jakąś finalną formą więc trzeba by zacząć od czegoś mniejszego. :-) Niech więc to będzie tak roboczo wspólnota na rowerze. A więc grupa ludzi, których łączy pasja użytkowego, rekreacyjnego, podróżniczego wykorzystania roweru połączona z pragnieniem głębszego przeżywania swoje wiary. Dla mnie to wydaje się to takie oczywiste i naturalne, że będąc chrześcijaninem nie rozdzielam swojego życia na sfery, w których Bóg nie ma dostępu lub ma go w sposób znacząco ograniczony. Są już pewne konkrety tego zamysłu.
Wszystkich chętnych czy choćby zainteresowanych zapraszam 22 lutego do parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie na Mszę św o godz. 18.00. Po mszy będzie spotkanie w jednej z salek, którą udostępnia nam parafia. Będzie też z nami ksiądz Piotr Iracki, jeden z pierwszych duszpasterzy, którzy pojechali z nami na Pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę. To jest niedziela więc gdyby ktoś chciał być na Mszy św w swojej parafii (ma swoją ulubioną mszę :-) ) może przyjść bezpośrednio na spotkanie. Termin jest jeszcze odległy, ale można już teraz wstępnie się deklarować, pytać, itd. Będę oczywiście co jakiś czas przypominał o tym wydarzeniu.
Chciałbym równocześnie zaznaczyć, że nie jest to tym razem temat do dyskusji typu: po co i na co więc proszę tylko w wpisy osób zainteresowanych.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jasne że pamiętamy!!!!!! Smile fajnie że coś się zaczyna dziać Smile Do zobaczenia zatem Smile
Krzysiek (Mixtur)
______________________
WSPÓLNOTA NA ROWERZE
Odpowiedz
#3
Super pomysł! Deklaruję chęć uczestnictwaSmile
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#4
Będe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości