Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pytanie]Aktywni seniorzy
#1
Mam prośbę potrzebuje informacji o seniorach, ile (na forum, znajomi, itp.):
I) 50 - 59 lat
a) aktywny rowerzysta?
b) nieaktywny ale wspomagający / wspierający?
c) chętny wspierać lub być aktywnym rowerzystą
II) 60+ lat
a) aktywny rowerzysta?
b) nieaktywny ale wspomagający / wspierający?
c) chętny wspierać lub być aktywnym rowerzystą

Potrzebna jest ta informacja dla Porozumienia Rowerowego ile mniej więcej byłoby zainteresowanych powyższymi.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
To było jeszcze tak niedawno gdy byłem młody, a przynajmniej tak mi się wydawało , jeszcze wiele osób mówi że jestem młody , a tu widzę że sprawa ma się zupełnie inaczej i już prawie senior ze mnie , znaczy się stary człowiek :-( …., no dobra w temacie wśród moich znajomych poza forum są dwie osoby które na pewno przekroczyły 50 rok życia i są prawdopodobnie około 60 roku życia ( nigdy ich o to nie pytałem) które pokonują wiele kilometrów na rowerze jako forma aktywnego wypoczynku dystanse 100km dziennie nie są im straszne , jedna jeździ przez cały rok a druga w okresie zimowym korzysta z trenażera .A bardzo dużo osób w Świdniku rower traktuję jako środek lokomocji żeby dojechać do pracy i takich osób 50+ jest bardzo dużo.
Odpowiedz
#3
Mario, mariox, to coś dla Was! :mrgreen:
Odpowiedz
#4
radzik napisał(a):Mario, mariox, to coś dla Was!
Już masz prz... pozamiatane :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Nie ja ustalam wiek, tylko ministerstwo w projektach Smile
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):
radzik napisał(a):Mario, mariox, to coś dla Was!
Już masz prz... pozamiatane :mrgreen:
Po najbliższej wspólnej ustawce będziesz miał przy avatarze płeć "nijaki" ;-), a Kotek Kuba zajmie Twoje miejsce przy kaloryferze ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Ja śmigam zima lato i mam w nosie wiek.
Ale młodzieniaszki, wy też kiedyś będziecie seniorami :lol: i możecie pójść w odstawkę Confusedhock: .
Odpowiedz
#8
pecet86 napisał(a):Mam prośbę potrzebuje informacji o seniorach, ile (na forum, znajomi, itp.):

I niby czego oczekujesz?
Że ktoś za Ciebie to wszystko sprawdzi i policzy?
A tabelkę Chcesz w excelu czy może jakaś prezentacja? :-P
Jako zarejestrowany Masz wgląd do wszystkich nicków.
Tylko może należałoby zacząć od siebie (nie zauważyłem w profilu daty Twoich urodzin).

pecet86 napisał(a):Potrzebna jest ta informacja dla Porozumienia Rowerowego ile mniej więcej byłoby zainteresowanych powyższymi.

Dziękuję za pełną informację w jakim celu Porozumienie Rowerowe "byłoby mniej więcej zainteresowane powyższymi".

pecet86 napisał(a):Nie ja ustalam wiek, tylko ministerstwo w projektach Smile

I jeszcze mieszasz w to jakieś ministerstwo... poważna sprawa...
Tylko w jakich projektach :?:

Przepraszam ale być może ze względu na wiek nie jestem w stanie ze zrozumieniem przeczytać Twojego tematu.
Dlatego zwrócę się do moich kolegów z RL.
Koledzy seniorzy... a może w Porozumieniu Rowerowym są seniorki "zainteresowane powyższymi"?
Ja tam wolę jednak nasze juniorki (bo u nas są tylko juniorki) :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#9
Już z miłą chęcią odpowiadam odpowiadam :-P

Projekt jest z ministerstwa ASOS. Ciałem znać szacunkową ilość zainteresowanych (nie wszyscy korzystają z forum), niepotrzebna mi baza, nazwiska czy wykresy. Liczyłem mniej więcej (o ile dane prawdziwe) jest ludzi 50+ na forum, ale to nie oznacza że wszyscy są aktywnymi rowerzystami.

Co do moich danych, zazwyczaj na forach lub stronach podaje minimalną wymaganą ilość danych dla zasady. Jak chcesz znać mój wiek czy coś innego chętnie na prv napisze.

Dzięki za uwagę.
Odpowiedz
#10
pecet86 napisał(a):Jak chcesz znać mój wiek czy coś innego chętnie na prv napisze.

Wyraźnie napisałem, że wolę juniorki :-P
Natomiast tematem wprowadziłeś tylko zamieszanie.
Nie podałeś żadnych szczegółów i pytasz czy ktoś jest zainteresowany.
Dopiero po mojej reakcji dajesz link do programu ASOS.
A jaka w tym rola Porozumienia Rowerowego i jak zamierzają z tego projektu skorzystać?
Ten temat wrzuciłeś w imieniu PR?
Może Porozumienie Rowerowe zechciałoby przedstawić swoją wizję, jak chciałoby realizować ten projekt.
Jest ten temat tam poruszony?
To podaj link na stronę PR z tym tematem aby każdy się zapoznał.
A nie: kto jest zainteresowany?
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości