Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazimierz 30.09.2009 Skansen
#1
Witam w najbliższym czasie wybieram sie na taką wycieczkę. Nie podaje konkretnej daty bo jeszcze sam nie wiem. Podejrzewam że w tym tygodniu ,ale ostatnio kruchy z czasem..

http://www.gpsies.com/map.do;jsessionid ... xjxfqhzrfv

Krótki opis:
Czerwonym pieszem do Kazika , niebieskim pieszym do Zbędowic, zielonym w okolice Lasu Stockiego i mniej więcej na przestrzał do Rąblowa a potem niebieskim do Woli Przybysławskiej i lasami, drogami do domu.

Trasa nie znam w 100% więc napewno zgubienie trasy będzie ;-)
Jeśli będą jacyś chętni to trasę mozna zacząć w koło skansenu ,a zakonczyć w Snopkowie.
Się gra się ma...
Odpowiedz
#2
jak na tygodniu to ja sie pisze , weekendy mam zazwyczaj zajete
Odpowiedz
#3
BromasS napisał(a):(...)
Czerwonym pieszem do Kazika , niebieskim pieszym do Zbędowic, zielonym w okolice Lasu Stockiego i mniej więcej na przestrzał do Rąblowa a potem niebieskim do Woli Przybysławskiej i lasami, drogami do domu.

Trasa nie znam w 100% więc napewno zgubienie trasy będzie ;-)
Jeśli będą jacyś chętni to trasę mozna zacząć w koło skansenu ,a zakonczyć w Snopkowie.

Życzę powodzenia :mrgreen: . W tamtym roku na pożegnanie lata jechaliśmy tymi wąwozami. Na tym odcinku od Kazimierza do Zbędowic szlak jest nieźle oznaczony. W jednym miejscu trzeba uważać, żeby nie przegapić odbicia szlaku z drogi. Parę zdjęć można obejrzeć tutaj
http://picasaweb.google.com/hejlublin/P ... 1589934802
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Pisałbym bym sie na to.Mi pasuje od czwartku łącznie z weekendem. Dołączę w Nałęczowie lub Wąwolnicy co Ty na to?Odcinek od Łopatek do woli mogę poprowadzić bo znam te tereny
Odpowiedz
#5
Jeśli byłby to weekend i byłaby pogoda, to i ja dołączę :-)
Odpowiedz
#6
Na weekend to i ja by się pisał. Jak najwięcej terenu poproszę :evil:
Odpowiedz
#7
Wyjazd będzie środa lub czwartek o 8:30. Oczywiście przy znośniej pogodzie.

erun napisał(a):jak na tygodniu to ja sie pisze , weekendy mam zazwyczaj zajete

A skąd będziesz wyruszał? Skansen czy gdzieś po drodze.

Jurek S napisał(a):...Parę zdjęć można obejrzeć tutaj...

A to mi narobiłęś apetytu... podoba się Wink

Michal napisał(a):Pisałbym bym sie na to.Mi pasuje od czwartku łącznie z weekendem. Dołączę w Nałęczowie lub Wąwolnicy co Ty na to?Odcinek od Łopatek do woli mogę poprowadzić bo znam te tereny

Jasna sprawa możesz się dołączyć po drodze.
Dobrze się składa, z Łopatek do Woli akurat tego odcinka nie jechałem... dzień mi się konczył i trzeba było wracać.
Znam drogę Lublin-Rąblów, Rąblów-Łopatki i Wola-Snopków. Z tym ostatnim to tak nie dokońca bo już mineło parę ładnych lat kiedy ostatni raz tamtędy jechałem.

Diablo i Wieśko... akurat mi weekend odpada bo zjazd mam... niby pierwszy.. ale sesja jeszcze w toku to jednak pójdę.

Edit:

No i tempo rekreacyjne oczywiście.
Się gra się ma...
Odpowiedz
#8
Tak to się umawiać ze studentami :-P
Odpowiedz
#9
hej. Ja jadę. Patrząc na prognozy proponuje środę - ma być bez deszczu. Od Wąwolnicy do Kazimierza proponuje alternatywę którą pokazał mi Sławek w minioną sobotę. Dystans taki sam mniej więcej ale sam szutr i teren i wydaje mi się że bardziej atrakcyjna ta opcja jest..Jechałem tamtędy tylko raz ale myślę że się nie pogubimy.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#10
szymek_sq napisał(a):... Dystans taki sam mniej więcej ale sam szutr i teren i wydaje mi się że bardziej atrakcyjna ta opcja jest...

Jasne sprawa im mniej asfalu tym lepiej.
Ja się z "szefem" dogadałem w sprawiewolnego.

Podsumowując:

Wyjazd Środa 30.09.2009 o 8:30 ze skansenu koło tablicy ze szlakiem.
Rodzaj trasy: teren, teren i teren przerywane asfaltem.
Atrakcje wycieczki:
- wysokie pokrzywy przed Nałęczowem
- mokro w butach
- jeśli do tego czasu nic nie pokropi to masa kurzu na niektórych drogach
Się gra się ma...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości